Şimdi Ara

size benden abi tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 19
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kruath (2 mesaj) Klise Adam (2 mesaj) Cowinenge (1 mesaj) canxx33 (1 mesaj) Leonthas (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) Mobil (7 mesaj) Mini (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> size benden abi tavsiyesi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1568 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Oyuna girerken oyunun sadece early gameden ibaret olduğunu düşünmeyin lütfen ilk 20 dakkda kill olarak kule olarak geri düşüp "20de surr pls" triplere girmenin luzümü yok böyle düşünüyorsanız hiç yormayın kendinizi. Oyunu late game taşıyarakta kazanabileneciğinin farkına varmanız sizi Çilingir yapacaktır...

|
    |
  • Yarbay
    7151 Mesaj
    :)
  • Yarbay
    4032 Mesaj
    Ok
  • Yüzbaşı
    955 Mesaj
    ne gerek var ki, o oyunla uğraşana kadar diğer oyuna girer kazanırsın. Bu dediğin senaryo 10 oyundan 1-2'sinde olur. Düşünce güzel ama verimsiz. O yüzden değmez. Amaç eğlenmekse try hard'a bağla. Amaç kazanmaksa geçirdiğin zamanın verimine bakcaksın.
  • Yarbay
    8276 Mesaj
    Dusunce guzel fakat 0 drake 0 beyin 0 kuleyi late tasisanda degisen bir sey olmuyor.
  • Yarbay
    3422 Mesaj
    Sen kimsin bana tavsiye veriyon
  • Yüzbaşı
    746 Mesaj
    SoloQ da bunun yapilmasi cok zor 1 kisi mutlaka yakalaniyor cunku.
    |
    |
  • Binbaşı
    1297 Mesaj
    allmutesplitpush
    |
    |
  • Yarbay
    7886 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: 3iks

ne gerek var ki, o oyunla uğraşana kadar diğer oyuna girer kazanırsın. Bu dediğin senaryo 10 oyundan 1-2'sinde olur. Düşünce güzel ama verimsiz. O yüzden değmez. Amaç eğlenmekse try hard'a bağla. Amaç kazanmaksa geçirdiğin zamanın verimine bakcaksın.

Keske ingilizce kelime öbeklerinin anlamini bilsekte kullansak.Amac eglenmekse niye tryhard oynayip kendimizi kasalim e ben saf evladim.
  • Yarbay
    3814 Mesaj
    yav he he
    |
    |
  • Yüzbaşı
    490 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Litendria

yav he he
    Tamam abi.
    |
    |
  • Binbaşı
    1082 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Litendria

yav he he
    dk 3 gank yok hll jngl
    |
    |
  • Yarbay
    3255 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cyronaa

dk 3 gank yok hll jngl

Alıntıları Göster
    Abi ? sen buranın yaş ortalamasına göre yazdıysan tamam ama belli bir kesimi yolda görsen abi dersin
    |
    |
  • Yarbay
    5698 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: JarLewiS

Abi ? sen buranın yaş ortalamasına göre yazdıysan tamam ama belli bir kesimi yolda görsen abi dersin

Alıntıları Göster
    yaş kaç lo
    |
    |
  • Yüzbaşı
    405 Mesaj
    Csb blok
    |
    |
  • Binbaşı
    1269 Mesaj
    Pexi
    |
    |
  • Yüzbaşı
    955 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

quote:

Keske ingilizce kelime öbeklerinin anlamini bilsekte kullansak.Amac eglenmekse niye tryhard oynayip kendimizi kasalim e ben saf evladim.

try harda bağlama yazcaktım yanlış yazmışım. dalgınlığına gelmiş. evladım dediğin adam kaç yaşında kimin nesi fikrin varmı ki?
  • Yarbay
    7886 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ters Adam

quote:

try harda bağlama yazcaktım yanlış yazmışım. dalgınlığına gelmiş. evladım dediğin adam kaç yaşında kimin nesi fikrin varmı ki?

Söylede bilelim yiğidim
    |
    |

• Yüzbaşı
    462 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Dusunce guzel fakat 0 drake 0 beyin 0 kuleyi late tasisanda degisen bir sey olmuyor.

%1000 Doğru
    |
    |
  • Yarbay
    2534 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: canxx33

quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

%1000 Doğru

Alıntıları Göster
    Takımda bi ışık varsa elimden geleni yapar zorlarım. Vayne alıp ulti açıp takla atarak adamların içine giren bi adc veya 30 dakkada 50 farmla ortalıkta dolaşan w ile duvardan geçip geri dönen bi lb varsa kesinlikle zorlamam eğer sur vermezlerse basede beklerim.
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.