Şimdi Ara

Sizdede Oluyomu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • id ve şifremi yazıyorum orda kalıyo napmam lazım

• ıd şifre yerine ne yazıyorsun söle ona göre cvp yazalım yeni kural cıktı ezikleri almıyolarmıs
  • WALLA AYNISI BANDA OLUYOR SU ANDA BEKLE BENDE BEKLİYORUMM......YADA ÇIK START GELİNCE GİR
  • ben henüz oraya kadar ilerleyemedim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aqressive

ıd şifre yerine ne yazıyorsun söle ona göre cvp yazalım yeni kural cıktı ezikleri almıyolarmıs

yaptıgını kınıyorum boyle bi forumda senin dediklerine bak bide binbaşı olucaksın senin yardım etmen gerekirken sen dalga geçiyosun kardes cogu kişide oyle
  • 207.38.26.10 giriyor beyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commander41© -- 29 Nisan 2007; 16:41:31 >
  • quote:

ıd şifre yerine ne yazıyorsun söle ona göre cvp yazalım yeni kural cıktı ezikleri almıyolarmıs

oyunda 73 lwlim dhde ezüq olabilirim F R M T Rde 22k mesaj 35k rep war :D

ne anlamda ezüq dediysen artık ...

türkiyede olmadıgım için dhyi yeni buldum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JusTéLové -- 29 Nisan 2007; 16:43:51 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Commander41©

207.38.26.10 giriyor beyler

anlayamadım acıklarmısın :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: CüNeYt788

quote:

yaptıgını kınıyorum boyle bi forumda senin dediklerine bak bide binbaşı olucaksın senin yardım etmen gerekirken sen dalga geçiyosun kardes cogu kişide oyle

ya aslında agressive de haklı.
    sonuçta herkesde aynı şey oluyor. yani belli ki beklemek gerekiyor düzelmesini.

biz burda önce 2 tane ters takla at, sonra sağ elinin serçe parmagıyla numpadeki entera , sol elinin baş parmagıyla da büyük entera aynı anda bas falan mı diyelim.

• commeder41 teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: darksaga

quote:

Orjinalden alıntı: CüNeYt788

quote:

ya aslında agressive de haklı.
    sonuçta herkesde aynı şey oluyor. yani belli ki beklemek gerekiyor düzelmesini.

biz burda önce 2 tane ters takla at, sonra sağ elinin serçe parmagıyla numpadeki entera , sol elinin baş parmagıyla da büyük entera aynı anda bas falan mı diyelim.

adamın dedigine dikkat ben turkiyede olamdıgım için diyor dogrulugunu bilemem ama adam yurt dısından sanırsam ve yurt dısında cok olmuyor bu sorunlar ben kesinlikle agressive nin yaptıgı kesinlikle iyi bişi deil sonuçta istemiyorsa girmez topice zorlayan mı var

• darksaga suan oyundayım commeder41 ve bu topic sayesinde...
    commender41 teşekkürler evet yurtdısındayım İtalya
  • quote:

Orjinalden alıntı: JusTéLové

darksaga suan oyundayım commeder41 ve bu topic sayesinde...
    commender41 teşekkürler evet yurtdısındayım İtalya

doğrudur kardeşim. oyundasındır. bişey demiyorum ona ama ya aynı şekilde giremiyorum diye birçok topic açılıyor zaten.

ki eminimki ben orginal ipo ile su an denesem oyuna girebilirim.

cüneyt sende haklısında aynı topiclerden günde 1500 kere açılınca insana bi sıkıntı geliyor artık. haksız mıyım?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.