Şimdi Ara

Sizcede bu kadarı fazla değil mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Defalarca okudum en ufak bı baglantı kuramadım. Sabah sabah ne yazdın sen =)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

Defalarca okudum en ufak bı baglantı kuramadım. Sabah sabah ne yazdın sen =)

Feederları sahiplenmek: Sosyal devlet

Feederlara kötü davranmak: Otoriter/Totaliter rejimler

Hangisi maçları taşıtıyor?
  • Oyunu küme hırsı değilde zevk alarak oynarsanız o zaman başarılı olabilirsiniz.
  • JJimi kullanıcısına yanıt
    Güzel tokatlamışsın
  • Botu hep eziyorsun ama skorlarınız felaket derecede kötü.Bu arada botu ezmekle olay bitmiyor rakip lanede değilken diğer koridorlara roam atman lazım.

Bir maçta 3 ya da 4ten fazla ölüyorsan iyi sayılmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 22 Temmuz 2016; 11:41:06 >
  • Hurricane10 kullanıcısına yanıt
    bak kardeş öyle diyorsunda threshtim yanımda jinx geliyorum laneye çekiyorum kesiyoruz çekiyorum kesiyoruz sonra karşı adc sup basede bende mide gidiyorum spell attırıyorum kill aldırtıyorum mide yardım ediyorum adcmede ping aıtyorum dön diyorum geldiler yok abicim şu farmıda alayım gidicem bi bakıyom ölüyo sonra diyo niye beni yalnız bırakıyon senin ..... ..... ........
    ve ayrıca öyle adamlarla oynuyorumki gerek jung gerek başka bi lane oynarken adama gang atıyorum 1 kill aldırıyorum yine ölüyo bidaha aldırıyorum yine ölüyo hadi laneyi kazandı latede eninde sonunda karşı adam daha iyi olduğu için eğer takımlar dengeliyse onlar kazanıyor. Yani iş takıma her zaman bakıyor takım çok önemli bu oyunda tek başına taşıyamazsın özellikle diamondda. Ölmek diyorsun abi ne yapabilirim sup oynuyorum thresh arkadan kaçayım mı tabikide en önde hook atıyorum tanjklıyorum koruyorum adamları karşı takım çok güçlü olduğu için herşeye rağmen eziyor bizimkileri

ayrıca yukarda bi arkadaş earlyde tabi kesersiniz falan diyor kardeş ben yanımda vayne varken dahi karşı adcyi tilt bırakırım kill aldırtırım yanımdaki adcnin cait olması sadece beni daha rahatlatıyor

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.