Şimdi Ara

Sizce Vücut Nasıl Olmuş ? Gelişme Var Mı ? [SS´li ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski konu :http://resim.donanimhaber.com/m_40123527/mpage_1/f_/key_//tm.htm#40123578 -http://img28.imageshack.us/img28/3610/241120093056.jpg ve bu konudaki resim 2.3 ay öncesine ait , vücudu tiras ettim 2-3 kilo zayifladim sporu günde 150 sinava cikardim , sizce daha iyi olmus mu daha mi kötü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OldNightDisco -- 5 Haziran 2010; 16:30:42 >

• adam gibi kapatsaydın ya şu suratı
  • traş edince ne değişti
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogzhn-

traş edince ne değişti

bir sey degistigi yok , killar kas olusumunu engelliyor diye duydum , sebebi o
  • kılların kaslarlan felan ilgisi yoktur hormonlarlan ilgi vardır senin kıllarını aldırman sana ne zarar verir nede yarar ama yeni durumundan hoşlanıyosan bence sorun yokdur.
  • Başlamadan önceki halini görmedik ki geliştin mi gelişmedin mi yorum yapalım.

Ki zaten protein tozu ya da aminoasit almadan 3 ayda gelişmek zor.

Gelişsen bile gözle göremezsin , yani gittim 3 ay çalıştım kollarım şu kadar cm gelişti diyeni duymadım.
  • Vücut yapmak için çok uygun bir haldesin güzel bir yağ yakımı ve kas yapımı ile pek çok kişiden daha çabuk geleşebilirsin.

bilmiyorum daha önceden yüzme ile ilgilendin mi ama şuan için vücut yapımına çok müsait bir yapın var...

gelişim olarak iyi ama uzun süre ara vermeden devam etmelisin ki bir işe yarasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 5 Haziran 2010; 17:22:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Vücut yapmak için çok uygun bir haldesin güzel bir yağ yakımı ve kas yapımı ile pek çok kişiden daha çabuk geleşebilirsin.

bilmiyorum daha önceden yüzme ile ilgilendin mi ama şuan için vücut yapımına çok müsait bir yapın var...

gelişim olarak iyi ama uzun süre ara vermemeden devam etmelisin ki bir işe yarasın.

fikirleriniz icin tesekkürler , evet 2-3 sene kadar yüzdüm omuzlarim normalden biraz daha genistir bu sebeple , aslinda 1 senedir de fitnessa kayitliyim ama iste zaman bulup düzenli gidemedik son 2 aydir düzenli gidiyorum , emek ve sabir istiyor gercekten
  • neyle tras ettin aga
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

neyle tras ettin aga

su an makine bozuldu gerci dandik cikti , phillips in su gecirmeyen tiras makinesi var daha dogrusu dus yaparken vücudu tiras edebiliyorsun bozulmuyor makine , ama killari kopariyor yani canini acitabilir biraz :))
  • olmamış benim vucudum seninkinden daha gelişmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: splitz

olmamış benim vucudum seninkinden daha gelişmiş

göster o zaman madem öyle , ss bekliyoruz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OldNightDisco

quote:

Orijinalden alıntı: splitz

olmamış benim vucudum seninkinden daha gelişmiş

göster o zaman madem öyle , ss bekliyoruz..

Benim vücudum sizinkileri döver.Nedir bi bu ya arkadaşta ciddiye alıp ss istiyor

• Mideyi niye geri çekiyon resim çekilirken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madeinturkey -- 5 Haziran 2010; 18:14:07 >
  • tamam rocky biz seni tekar aricaz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.