Şimdi Ara

Sizce Üniversiteler Eylül'de açılmalı mı? (ANKET)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

Sizce Üniversiteler Eylül'de açılmalı mı? (ANKET)

(En Son Oy Tarihi: 13.7.2020)
Giriş
  • Evet herkes oy kullanırsa bi görmüş oluruz çoğunluk ne düşünüyor.

Bence uygulama içeren bölümler kesinlikle açılmalı. Sözel yapılabilecek dersler uzaktan diğerleri ise sınıflar yarıya bölünerek işlenebilir.

• Sınıfları böldün diyelim peki yurtları ne yapacaksın? Yurtta kalanların yarısını dışarıya mı atıcaksın? Açılmamalı ama açılıcak.

• Eğer sözel bölümler açılmazsa bir nebze öğrenci sayısı azalabilir. Bence açılması açılmamasından çok daha mantıklı

• Açılmalı, sanki açılmayınca millet COVID-19 konusunda gereken özeni gösterdi. Hasta olan her türlü oluyor zaten, en azından eğitim aksamamış olur.
    Aylardır eğitim olmadı da ne oldu? Salgından kurtulma konusunda bir arpa boyu kadar yol alamadık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1DC210C7A

Bu mesaj silindi.

uygulama derslerini diyoz. dinlenecek dersler uzaktan yapılmalı bence

• Online eğitimin kalitesi belli kesinlikle okullar açılmalı.

Plajları eğlence mekanları nasıl açıldıysa okullarda açılmalı.

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt

Eğer "Salgından kurtulma konusunu" gerçekten önemsiyorsan okullar açılmalı diyemezsin bu kadar basit. Şuan vaka sayısı bin ise açılınca 2'ye 3'e katlanıcak. Covid filan umrumda değil açılsın deyin anlarım ama böyle mesajlar absürt kalıyor

• şimdi şahsen benim bölümümde uygulama dersleri iki saatten baya bir fazla. ortada bir aşı maşı da olmadığı için önümüzdeki dönem okullar kapalı olsa bile bir ilerleme kaydedileceğine inanmıyorum. yani bir dönem dişimizi sıkalım sonra açarlar demek hiç mantığa uygun değil.

• bir 6 ay daha evde otursak hem sıkıntıdan hem belirsizlikten kafayı yiyeceğiz topluca. artık ne olacaksa olsun kıvamına geldim. şu "okullar kapalı plajlar dolu" görüşüne çok katılmıyorum ama etrafımdaki kimse de evinde durmuyor artık bu bir gerçek. herkes ya iş buldu ya tatilde ordan oraya geziyor yani en azından benim çevremde.

• bu sene yata yata geçti millet niye açılmasını istesin

• Ünileri açarlar büyük ihtimal

• Acmalari gerekiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 yıl sonra diyelim ki aşı bulundu. O zamana kadar ne yapacaksınız? Evde mi duracaksiniz? Anlayın artık korona hayatımızın bir parçası oldu.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.