Şimdi Ara

Sizce Tasarım Nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.564
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar evde can sıkıntısından yapıcak bş bulamadım bende elime geçen malzemeyle bunu yaptım nasıl olmuş ? Birde başka neler ekliyebilirm

Sizce Tasarım Nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naykimayki -- 19 Haziran 2012; 14:58:33 >

• Bence birkaç yeri kaplamak yerine, bir komposizyon tarzı birşey düşünüp o iekilde kaplana bilridi..

Örn :

İde kablosu kaplanabilridi :) Kablolar toparlanıp, görüntüye renk verilebilirdi.. Sanırım ledler var. Ledler Uv ise fosforlu kalem ile bazı beyaz kareleri boyayın
  • mantıklı kabloları kaplamayı düşünüyorum zaten birde ledleri çoğaltıp yerini değiştirdim güç kaynağının altında

•  Sizce Tasarım Nasıl ?
  • kablolarıda tıplasaydın çokdaha güzel olurdu :) ama yinede dama şekli güzel
  • Evet birde ortadaki dağınık kabloları anakartın arkasından fln geçirmek aklımdan geçiyo
  • Hatta bugün hallettim kabloları anakartın arkasından geçirdim birde eski ethernet kartıyla disket okuyucuyu söküp kemer gibi olan saçma kabloların birinden kurtuldum disket mi kaldı

Sizce Tasarım Nasıl ?

Sizce Tasarım Nasıl ?

Sizce Tasarım Nasıl ?

Sizce Tasarım Nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naykimayki -- 20 Haziran 2012; 13:27:49 >

• Bence güzel olmamış.
  • fikrine saygı duyuyorum
  • En son hali buydu elimden geldiği kadar düzenledim

Sizce Tasarım Nasıl ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Naykimayki -- 22 Haziran 2012; 1:33:45 >
  • Bu sefer olmuş
  • saol abi taa anakartın arkasından falan geçirdim kabloları bu ara yaşımda 15
  • Eğer tavsiye istersen; damalı yeri tamamen siyah yap, yandan, yukarıdan veya arkadan oraya doğru ışık verecek şekilde led yerleştir. Hatta yeşillerin tamamını fosforlu kalemle boyayıp, önceki söylediklerimi de yaparsan daha güzel olur.

Not: Yapımı kolay olacağı için bu kadar basit şeyler söyledim. Yoksa aklımda çok iyi fikirler var
  • bunu söyledin ya kasanın içinde heryere kırmızıya boyamak geçiyo aklımdan metal kısımları
  • Her yeri yapma da, tamamını siyaha boyayıp bazı yerleri mat kırmızı yaparsan güzel gözükür.
  • işlemci fanlarının fln yapraklarınıda kırmızı yaprsam iyi olur 1 tane zaten 120mm xilence nin kırmızı fanı var
  • Yeşil daha güzel oluyor fanda bence
  • kasanında yeşil kısımlarıylada iyi giderdi ama artık çok geç babama kırmızıyı aldırdım
  • Bence kabloları topla cok cirkin duruyolar.
  • en son elimden geldiği kadar toplamıştım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.