Şimdi Ara

Sizce şimdiye kadar hayatı boyunca en çok öpüşmüş victoria secret mankeni kim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Sizce şimdiye kadar hayatı boyunca en çok öpüşmüş victoria secret mankeni kim?

(En Son Oy Tarihi: 2.8.2020)
Giriş
  • soru açık sizce şimdiye kadar hayatı boyunca en çok dudaktan dudağa öpüşmüş victoria secret mankeni kimdir? şimdiye kadar gördüklerinizden yola çıkın.

• barbara palvini kaldır listeden fena olur
  • niye lan o öpüşmedi mi sanki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kılıç Ustası

niye lan o öpüşmedi mi sanki?
    BAK SON KEZ UYARIYORUM BARBARA HAKKINDA DOĞRU KONUŞ O SMİLEY YAPARIM SENİ
  • barbara dylanın kollarında ama
  • up.
  • +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 27 Mart 2021; 20:37:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • miranda justine verdi mi lan?birlikte çektirdikleri fotoğraf var ama ilişkiye girdiklerini zannetmiyorum.zaten justinin şimdiki hali nikola teslaya döndüzamana yenildi bizler gibi.
  • Kılıç Ustası kullanıcısına yanıt
    +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __caesar -- 27 Mart 2021; 20:37:41 >
  • o değilde miranda bırakılıp katy perrye gidilir mi yavorlando bu seçimi yapmadan önce ne çekti kim bilir.
  • Cara panseksüel, çapı daha geniş. En çok onun vukuatı vardır.
  • Bu konuda kimse cara'nın eline su dökemez.Kadına +9 kız,erkek farketmeksizin her yerde sevişebilme itemi yüklemişler
  • Authorized kullanıcısına yanıt
    bir video izledim kız yaşlı bir adamı bile selamlaşırken dudağından öpüyorduo dudakları öpmek emmek bir gün banada nasip olur inşallah (LA deyim)
  • cara erkeklerle sevişmiyor ki.hatta bir ara demişti başkasının fotoğraflarını çekeceğim bir ilişki hiç yaşamadım diye.
  • giseleye bastım hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: HayatınıYaşayamayanAdam

giseleye bastım hocam
    Ben de Gisele dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kılıç Ustası

cara erkeklerle sevişmiyor ki.hatta bir ara demişti başkasının fotoğraflarını çekeceğim bir ilişki hiç yaşamadım diye.
    Cara erkeklerle kadınlarla travestilerle, kimi bulursa yapıştırıyor. Söylediğine göre kişinin yönelimi değil kendisine tutuluyormuş.
    https://www.milliyet.com.tr/cadde/galeri/cara-delevingne-panseksuel-oldugunu-acikladi-6227206/5
  • Authorized kullanıcısına yanıt
    yahu panseksüel olduğu erkeklerle seviştiği anlamına gelmiyor ki.al bak kız burda ne demiş gör;https://www.ntv.com.tr/galeri/yasam/cara-delevingne-cinsel-kimligimi-gizlemek-istemiyorum,T8HhLLr0bEiqzrnw75Xzbg/YsJmi23jlEaGlr2D1aCsXA
    “İnsanlardan utanacağım bir şey yapmadığım için gizlenmek istemiyorum. Ama her şeyin çok fazla kameralar önünde olduğu ya da bir başkasının fotoğraflarını yayınladığım bir ilişki hiç yaşamadım.”
    bilmesek yazmayız yani.

• Kılıç Ustası kullanıcısına yanıt
    Sen beni anlamadin :) kadinin ilgi duydugu cinsel yonelimlerin sayisi birden fazla, bu yuzden opustugu insan sayisi dogru orantili olarak digerlerinden daha fazla olabilir diyorum.

Panseksuel olmasi erkeklerle sevismedigi anlaminada gelmiyor. Panseksuel demek biseksüellikten farkli olarak erkek ve kadin cinsinin yaninda trans bireylerede ilgi duymak demek. Attigin haberde kiz arkadasindan bahsetmis, bu erkeklerle yatmiyor demek degil biraderim. Kiz her turlu cins ile ilgileniyor ve bu kimligini aciklamaktan geri durmuyor. Haberde soyledigi sey bu mevzulari göz önünde yaşamiyor oldugu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.