Şimdi Ara

Sizce PvPde hangi char daha iyi?(ULTİMATE'de)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ewt arkadaşlar soru belli.Sizce hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaRKS0uL -- 23 Nisan 2007; 18:19:39 >

• kesin ve tek cevap
    serverden servere degişir
  • Soruyu değiştirdim ultimatede hangisi daha iyi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaRKS0uL -- 23 Nisan 2007; 18:24:25 >
  • ultimate en iyisi tabikide pirest biraz salladım ama olsun
  • En iyisi okcular elinde sağlam bow varsa ama tyrantlardan uzak dur çünkü hiç biri fist kullanmıyor hepsi bow kullanıyorama menzilleri uzak değil çok yakın ama açıcam diyosan hawkeye ama hero olmak için biraz şansım olsun diyosan tyrant aç ama şu anda server patlamış durumda bizde sabırsızlıkla bekliyoruz...
  • 1 hafta bekle oyunu 1 günde uptade yaptım tam başlayacagım gün server patlıyo sansa bak ya
  • server açılınca artık alırsınız bizi clana
  • alıcaz tabi neden almayalaımm ki
  • ben biras çok soru sorup çok konusuyomda gennelikle dışlıyolar online oyunlarda :((
  • quote:

Orjinalden alıntı: sercan_beser

ultimate en iyisi tabikide pirest biraz salladım ama olsun

sen ko cumuydun:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Hakan. -- 23 Nisan 2007; 18:55:49 >
  • K.o
    rose online
    flyff
    9dragons
    wow
    RLY2
    mixmaster
    ragnarok online
    SCIONS_OF_FATE
    playerıyım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WizMellin -- 23 Nisan 2007; 19:00:48 >
  • Clan ın ismi ne acaba?
  • saolun beyler kararımı verdim okçu olucam.Serwer de işi abarttı hala kaplaı
  • benim burcum yay dogal olarak archer a gidiyo akıl
  • ben mage tayfasını seviyorum serverda bolcana necro bulunduğu için magic defence veren materia yi kullanarak spsyle hatta doom cryerla paket edebilirsin donateler de kalktı artık kralını tanımıyoruz =))
  • Bence bütün serverlar daki en iyi char Soultaker çünkü warriorlara p atak düşüren skill atabiliyorsun m def düşürücü atabiliyorsun anchor taabiliyorsun ve en önemlisi health absorben var büyücülerede silence attınmı bitti ki bu saydığım bütün skillere enchant basabiliyorsun daha ne istersin bir chardan gersi hikaye bence ....
  • Anchor yemediğii sürece magenin en büyük düşmanı okculardır.. Anchordan başka ne yerse yesin mageye şans tanımıyorum sen bütün skillere + basarken bi okcu stuna + basmayı düşünemiyo mu ^^
  • doom cryerla cok rahat kesiyosun okculari
  • serverlar gene patladı

• sword songer diyebilirim
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.