Şimdi Ara

Sizce Kullanılıyomuyum? Kız Meselesi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
3
Favori
2.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hesap geldiğinde telefonuna bak,ağırdan al.Telefona bakarken kız arkadaşına bak.Senin gözünün içine bakıyorsa zaten hesabı ödesinde kalkalım diye bekliyordur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjkbjkbjk1903

quote:

Orijinalden alıntı: GentlemanJack

quote:

arkadaşlar 1 haftadır bi kızla çıkıyorum.kız beni seviyo gibime geliyo hareketlerinden falan yalnız şoyle bi durumdan rahatsız oldum kız elini hiç cebine atmıyor.yemeğe gidiyoruz ben ödüyorum sinemaya gidiyoruz ben ödüyorum.s,zce kullanıyomu beni tecrübeli arkadaşlar sizlerin sevgilinizle ilişkisi nasıl para konusunda hesabı erkek öder kanısı uygulanmalımı yoksa yardım lütfen çok kafama takılıyo bu konu

eğer bir kere bile ben ödeyeyim dememişse; ve sen onun seni sevdiğini düşünüyorsan seni PARAN için seviyor olabilir

hocam bi haftadır çıkıyoruz daha benimde oyle ahım şahım bi param yok zaten ama kız oyle şuraya gidelm buraya gideim demiyor ben ne dersem tamam diyor yani acayp çelşkide kaldım yaw ne yapacam bilmiyom

Parası yoktur.

• quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Hesap geldiğinde telefonuna bak,ağırdan al.Telefona bakarken kız arkadaşına bak.Senin gözünün içine bakıyorsa zaten hesabı ödesinde kalkalım diye bekliyordur.

ya valla koskoca insanlarız şu düşdüğümüz durumlara bak yaw valla çok moralim bozuk
  • Bunun için üye olmuş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AdiqeCaLe

Hesap geldiğinde telefonuna bak,ağırdan al.Telefona bakarken kız arkadaşına bak.Senin gözünün içine bakıyorsa zaten hesabı ödesinde kalkalım diye bekliyordur.

ya valla koskoca insanlarız şu düşdüğümüz durumlara bak yaw valla çok moralim bozuk

Üzülmene gerek yok.Zararın ne kadar dönersen kardır.Zaten böyle davranışını bilseydin çıkmazdın.İnsanları tanıya tanıya biliyosun.
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar 1 haftadır bi kızla çıkıyorum.kız beni seviyo gibime geliyo hareketlerinden falan yalnız şoyle bi durumdan rahatsız oldum kız elini hiç cebine atmıyor.yemeğe gidiyoruz ben ödüyorum sinemaya gidiyoruz ben ödüyorum.s,zce kullanıyomu beni tecrübeli arkadaşlar sizlerin sevgilinizle ilişkisi nasıl para konusunda hesabı erkek öder kanısı uygulanmalımı yoksa yardım lütfen çok kafama takılıyo bu konu

eğer bir kere bile ben ödeyeyim dememişse; ve sen onun seni sevdiğini düşünüyorsan seni PARAN için seviyor olabilir

hocam bi haftadır çıkıyoruz daha benimde oyle ahım şahım bi param yok zaten ama kız oyle şuraya gidelm buraya gideim demiyor ben ne dersem tamam diyor yani acayp çelşkide kaldım yaw ne yapacam bilmiyom

Belki parası yoktur sen çağırıyorsun diye geliyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sulluky

quote:

quote:

quote:

Parası yoktur.

hem çalışıyor hem ailesyle birlike yaşıyor çok para harcıcak bişeyi yok yani kazandığı kalıyodr kendine

• Ben sevgılımle genelde her gun bulusurdum kızla yedık ıctık 40 45 tl lık hesabı kız odedı. Hemde defalarca. Sınemaya gıtttık ben odıcektım sen dur ben odıyım dedı cıkardı 20 tl. Gel yuzuk alalım dedı 50 tl verdık ıkı yuzuge onuda kız arkadasım odedı. Senınkı baya ılgınc geldı. He benı yanlıs anlamayın kızdan gecınmedım kız kendı dur ben oderım dıyordu hep sen hep sen bana uygun gelmıyor dıyordu.

• Dostum ozaman senin yapacağın tek şey kıza biyere gidelim felan diye sorma.Bırak o teklif etsin gidelimmi diye.Yine hesabı sana ödetirse seni yolmak için çıkıyor demektir
  • quote:

Dostum ozaman senin yapacağın tek şey kıza biyere gidelim felan diye sorma.Bırak o teklif etsin gidelimmi diye.Yine hesabı sana ödetirse seni yolmak için çıkıyor demektir

aynen oyle kardeş şimdi bende bunu düşündüm şuraya gidelim falan demiyecem o diyene kadar
  • Arkadasimin sevgilisi var ve kiz hicbir zaman hesabi sevgilisine odetmiyor dedigi lafta su burda sen de baba parasi yiyorsun ben de baba parasi yiyorum o yuzden kesinlikle kabul etmem diyor kiz 1 yildir sevgililer belki zorla 1-2 kere cocuk odemistir

• Tamam dostum konuyu favorilerime ekliyorum gelişme olunca yazarsın takipteyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neldoreth

Arkadasimin sevgilisi var ve kiz hicbir zaman hesabi sevgilisine odetmiyor dedigi lafta su burda sen de baba parasi yiyorsun ben de baba parasi yiyorum o yuzden kesinlikle kabul etmem diyor kiz 1 yildir sevgililer belki zorla 1-2 kere cocuk odemistir

way arkadaş ne kızlar var helal olsun harbiden

quote:

Tamam dostum konuyu favorilerime ekliyorum gelişme olunca yazarsın takipteyim

aynen dostum gelişmeleri yazıcam buraya
  • O'na bunun kırıcı bir davranis oldugunu soyle .
  • sinemaya gideceğiniz zaman onu önden yolla yada tam sinemaya girerken sen telefonla konuşacakmış gibi telle konuşup geleceğim de film başlayana kadar bekle film başladığı halde biletleri almamışsa sorry bro
  • Bence muhabbet ederken araya ogrenci adamiz para kalmiyo ya falan de ustu kapali..

Unideysen anlar

• ben sevgilime yemek ısmarla diyorum ısmarlıyor, sorun olmuyor böyle şeyler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serh@zin

O'na bunun kırıcı bir davranis oldugunu soyle .

Çok komik

Bu arada maddi durumun iyise hic dert etme bence,parasi yoktur belki veya sen sevgilisi degil misin onu yakından tanımaya calis,kisiligini ogren hic bi erkekle parasi icin cikar mi mesela.Ben zannetmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: aminJuri

quote:

Orijinalden alıntı: Serh@zin

O'na bunun kırıcı bir davranis oldugunu soyle .

Çok komik

Bu arada maddi durumun iyise hic dert etme bence,parasi yoktur belki veya sen sevgilisi degil misin onu yakından tanımaya calis,kisiligini ogren hic bi erkekle parasi icin cikar mi mesela.Ben zannetmiyorum

daha yeniyiz biraz tanımaya çalışayım bakalım anlaşılır
  • ya kız ya cebindeki para kararını ver..!
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.