Şimdi Ara

Sizce KnighT oNliNe nE zAmaN BitEr??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyuna para yatırmaya devam edersek hic bitirmezler.Adamlar oyundan dünyanın parasını kazanıo yok koxp kosp Gold,Bronze,Silver Premium vs...
  • WORMLAR 5000 HPYE SAHİP OLUP KNİGHTI ELE GEÇİRİP MORADLARIDA KARUSUDA PATHOSUDA ÇEREZOSUDA ÇİTOSUDA GEBERTİNCE BİTTİK BİDE GMYİ KRALDAN HİÇ BAHSETMİYORUM
  • bu k2 isterse birden oyunu kapatabilirmi ? ve böyle olursa bunca insanın duygular yada emekleri ne olacak çok merak ediyorum... insanlar bu sanal oyunu kendi hayatlarının önüne koydu ve bu oyun bittiği zaman binlerce insanın gencin hayatı çok daha anlamsız olucak bunu çok merak ediyorum ne olucak sonunda die knight ne zaman bitecek onu değil biterse bu insanlara ne olucak onu merak ediyorum
  • K2 Para kazandığı sürece serverların 1. si gece bile full olduğu sürece bu oyun bitmez
  • çok saçma bi topic!!!!!

sorduğu şeye bak !!!

şubat'in 30unda!!,,
  • Bence 2 yada 3 sene sonra artık öok daha yeni ve güzel oyunlar çıkacak oynayan kitle cok aazalacak knight bitecek sonrada
    k2 yeni bir oyun yapıp insanları alıştırmaya çalışacak.
  • Çıkmaz Ayın Son Çarşambası Bitiyormuş... Duyduğuma Göre
  • ne zaman bu oyuna ilgi azalırsa kapatırlar
    ama yeni oyun açarlar
  • Bu BirNevi Ticarettir.. Arz Talep Meselesi.. K2Networkun Gelirleri Giderlerini Karsilayamadigi Zaman KO Biter..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orc_CHAMPİ0N

ALDIĞIM DUYUMLARA GÖRE
    30,02,2007 DE BİTECEKMİŞ

+1907
  • quote:

Orjinalden alıntı: KLC

Bu BirNevi Ticarettir.. Arz Talep Meselesi.. K2Networkun Gelirleri Giderlerini Karsilayamadigi Zaman KO Biter..

Ne alaka arkadasim cebinden vericekler. Kac oyun biliyorum 1 sene boyunca betada kalıp birsey talep etmeyen. Bu oyundan okadar para kazandi 1 kisi kalsa bile ceplerinden vericekler ha nolacak aradan 3 4 ay gecicek durum farksiz anca.
  • yaw beyler bırakın bu isleri bugun dunun yarınıdır neden olsa
    soyleyem cıkmaz ayın soın carsambasında bitecek
  • eskiden ragnorak vardı hala devam ediyomu
    online oyunların sonu gelmez
    şirketin batması falan lazım
    kar etmemesi lazım işte o zman oyun biter
    yada yasaklanması falan lazım
    bu tur oyunlar insanların beynini uyuşturan oyunlardır özellikle genclerin
    siyonist emperyalistlerin oyunu
    bakınız bu oyuna usa da kac kişi oynuyor
    yada avrupada kac kişi oynuyor
    sayıları cok az
  • quote:

Orjinalden alıntı: Orc_CHAMPİ0N

ALDIĞIM DUYUMLARA GÖRE
    30,02,2007 DE BİTECEKMİŞ

walla gerçek sandım ya meğersem sonradan jeton düştü 30 şubat yokki :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: conquer_fa

bu k2 isterse birden oyunu kapatabilirmi ? ve böyle olursa bunca insanın duygular yada emekleri ne olacak çok merak ediyorum... insanlar bu sanal oyunu kendi hayatlarının önüne koydu ve bu oyun bittiği zaman binlerce insanın gencin hayatı çok daha anlamsız olucak bunu çok merak ediyorum ne olucak sonunda die knight ne zaman bitecek onu değil biterse bu insanlara ne olucak onu merak ediyorum

Evet Istediği Zaman Oyunu Kapatabilirler. fakat K2 cok iyi para kazanıyor bu işten bu gidişle adamlar bu oyunu kapatmaz ve Oyundan bıkan insanda yok zaten. bıkan insan cok olsa servera pre'siz direk giriş yapıbılır öyle birsey söz konusu değil. adamlar oyunu kapatirsa USKO Knight Kapanır Emekler Gider vs. JAPKO yada herhangi bir Private Sunucudaki Knight'a Devam Eder Knight Hayranlari Benim Düsüncem Bu.

• Luzumsuz Topic
  • bu oyun bitmez be bazı değişiklikler olur ama bitceğini sanmıyorum adamlar para kazanıyo bu oyunu üzerinden bitirirler mi hiç!!!
  • varya bu oyun biterse mllet kendini asar veya yakar insana bğımlılık yapıyo
  • asında bu oyunu yapan şimdi köşe olmuştur bu oyunu akıl etmek yapmak zor iş kim akıl ettiyse helal
  • 1454 patchınden sonra
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.