Şimdi Ara

Sizce IMDb'nin Top 250 listesinde 1. hangi film olmalıydı? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
2
Favori
4.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesinlikle Forrest Gump olmalı, filmde bir çok duyguyu yansıtıyor.Muhteşem oyunculuklarda cabası..
  • lotr 3 kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: D3XTER

quote:

Orijinalden alıntı: Boeing*

Şu 3 idiots'da ne buluyorsunuz ? Normal bir film .. Neden bu kadar çok büyütülüyor ?

Ergenlerin şişirmesi bana kalırsa, hani burada yazanlara ergen demiyorum yanlış olmasın. Onlar tarafından şişirildi, sanki çok üst düzey bir film gibi lanse edildi.

bana göre üst düzey filmlerden biri. ergenlerin şişirmesi olduğunu düşünmüyorum herkes her film den aynı anlamı çıkaracak diye bir şey yok ama 1 numara film değil tabi ki bana göre konusu çok üst düzey.

hikaye, aksiyon, fantastik, kurgu olarak lord of the rings bence de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi admilx -- 8 Ocak 2013; 19:37:21 >

• Lord of the rings
  • Fight Club

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Godfather !!
  • LOTR ilk 3 içine kesinlikle girmeli.
  • terminator 2

• The pursuit of happiness

• The Shawshank Redemption ki birinci de..
  • lotr serisi ilk 3te olmalı esaretin bedeli ise ilk 250de bile olmamalı çok sıkıcı ve kötü bir film

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elured -- 15 Ağustos 2013; 18:27:28 >
  • Esaretin Bedeli 1.liği hakediyor boşuna kendinizi kasmayın , iyi kötü çirkinmiş hadi ordan !!

Eğer illa esaretin bedeli olmayacaksa titanicte olabilirdi..

• Söylediğin filmler gerçekten güzel fakat esaretin bedeli 1.liği hak ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: admilx

quote:

Orijinalden alıntı: D3XTER

quote:

Orijinalden alıntı: Boeing*

Şu 3 idiots'da ne buluyorsunuz ? Normal bir film .. Neden bu kadar çok büyütülüyor ?

Ergenlerin şişirmesi bana kalırsa, hani burada yazanlara ergen demiyorum yanlış olmasın. Onlar tarafından şişirildi, sanki çok üst düzey bir film gibi lanse edildi.

bana göre üst düzey filmlerden biri. ergenlerin şişirmesi olduğunu düşünmüyorum herkes her film den aynı anlamı çıkaracak diye bir şey yok ama 1 numara film değil tabi ki bana göre konusu çok üst düzey.

hikaye, aksiyon, fantastik, kurgu olarak lord of the rings bence de.

3 idiots konusunda yalnızım sanıyordum benim gibi düşünenlerde varmış içim rahatladı valla . film ortalama bir film bence filmleri 3e kategorize edersek kötü orta iyi diye orta film derim. çok büyütülmesinin sebebi herkese hitap etmesi ve çok sık film izlemeyenlerin çok abartması diye düşünüyorum. her gün düzenli kaliteli film izleyen bir insan 3 idiotsa woow diyeceğini sanmıyorum.

• imdbyi bilemem ama benim 1 numaram budur ve hiçbir zamanda değişmeyecek

Sizce IMDb'nin Top 250 listesinde 1. hangi film olmalıydı?
  • inception

• Matrix Tartışmasız.
  • Şu an Esaretin Bedeli ve öyle kalsa şaşırmam ama birçok sitede 2. olan Kralın Dönüşü oluyor ve o olmalıydı.

11 Oscarı var sonuçta ve aday oluğu tüm dallarda kazanç sağlamış bir film ayrıca 3 filminin de Görsel Efekt ödülü var bunu yapan başka üçleme çıkmadı ve çıkamaz şu 15 yıla kadar.

Sadece hayranı olduğum için değil film zaten herkesin sevdiği türden filmdir açıkçası Esaretin Bedeli çöpe gitsin Kralın Dönüşü 1. olsun deseler "EVEET" derdim.
    2. Titanic olabilir, Avatar olabilir, Yüzük Kardeşliği olabilir, İyi Çirkin ve Kötü olabilir
    3. Eğer 2. Yüzük Kardeşliği değilse Yüzük Kardeşliği olur :D
  • Esaretin bedeli olmalıydı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.