Şimdi Ara

Sizce hangisini alayım? - Samsung DV300F Silver/Blue -|- Nikon COOLPIX S6200

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
1.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung DV300F Silver/Blue 199$ + 49$ Kargo + 29,99$ Samsung Garantisi (opsiyonel)

İlk önce özellik olarak bunu beğendim ve özellikle mavisini istemekteyim. Mavisi henüz Türkiye'ye gelmedi ve uzun süre de gelmeyecek gibi görünüyor. Ürün Bimeks ve Vatan'da var(siyah). Bimeks daha uygun fiyata satıyor. Sordum renk tercihi yok dediler. Sanırım sadece siyah getirdiler ki zaten her yerde en çok siyah var.

Nikon COOLPIX S6200 108,99$ + 54,50$ Kargo(Hızlandırılmış-4-7 gün) + 19,99$ Nikon Garantisi(opsiyonel)

Sonra bu makinayı gördüm ve fiyatı daha uygun olmasına rağmen özellikleri daha güçlü geldi bana. Siz olsanız hangisini seçersiniz? Nedeni ile birlikte yazarsanız seçimimde bana yardımcı olmuş olursunuz.

Samsung tercih etmemin sebebi, Rengi ve modeli hoşuma gitti, çift ekran olması güzel, LCD ekranı büyük ve 16Mp olması beni cezbetti.
    Nikon tercih etmemin sebebi, optik zoom Samsunga göre iki kat, Samsung ile aynı Mp değerlerine sahip,

Ayrıca satın aldığımda kutu içerikleri şöyle olacak;

Samsung DV300F Digital DualView Camera
    BP88 Battery
    1-Year Limited Warranty

Nikon Coolpix S6200 Digital Camera
    Camera Strap AN-CP19
    Rechargeable Li-ion Battery EN-EL12
    Charging AC Adapter EH-69P
    UC-E6 USB Cable
    Audio Video Cable EG-CP16
    Nikon ViewNX 2 Software CD
    Nikon Warranty

İkisinin de gece ve gündüz fotoğraf kalitesinin çok güzel olacağından şüphem olmamasına rağmen fiyatının daha uygun olması ve zoomun da 10x olması ile Nikon almak daha mantıklı sanki. Ama hem özellikleri iyi görünüyor hem de bu kadar fiyat farkı olması aklımı karıştırıyor. Bunun sebebini bilen, bu makinaları kullanan varsa olumlu ve olumsuz görüşlerini yazabilirse katkısı büyük olur.

• http://www.hizlial.com/u03.003.1271.0147/samsung-dv300f-161-mp-5x-optik-zoom-30-lcd-cift-ekranli-wi-fi-dijital-fotomakinesi

ben Samsung DV300F aldım bugün elimde olacak inşallah beklediğimden iyi çıkar Wifi özelliği güzel bişi olmuş. tabi bana şimdi 1 tane yedek orjinal batarya lazım sitelerden bulamıyorum hayırlısı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.