Şimdi Ara

Sizce Hangisi !!! Muzio VS. Creative (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.205
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende creative var sorunsuz kullanıyorum tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MilanRapajic -- 23 Ocak 2005, 22:21:29 >
  • creative al bence hem daha ucuz hem 512mb a kadar sd kart desteği var
  • yahu bu aletteses kaydı var mı yok mu? yok demissin ama bazı sitelerde var diyor... ayrıca teknosa katalogunda da var diyor..
  • muzio yada paran varsa samsung...
  • Creative kullanıyorum MPX 200 (256mb: radyo, mp3, ses kayıt, radyodan kayıt)

Malzeme kalitesi , tasarımı güzel

Ses kalitesi dersen mükemmel

Muzio alacaktım ama gidip çıplak gözle görünce hoşuma gitmedi, ses kalitesi hakkında bi fikrim yok.

Creative Muvo Sport C100 artırılabilir bellek kapasitesi çok değerli bir özellik..

Muzio çift kulaklık çıkışı sunuyor ama onu sende yaparsın ufak bir çoklayıcıyla.
  • o modeli bende kullanıyorum muzio nun mükemmel bir alet bence tavsiye ederim. haricen bellek sorununuda usb flash diskile halledebilirsin mesela bende 512 mb usb flash disk var ona da mp3 atıyorum boylece 700 kusur mb mp3 taşıyabiliyorum yanımda.
  • ben de creative c100 derim ben sipariş verdim. en iyi yanları hafızanın artırılabilir olması ve 1 AAA pille çalışması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 24 Ocak 2005, 2:15:20 >
  • Mp3 player alacağım zaman bayağı hummalı bir çalışmaya girişmiştim. Piyasada en geçeri ürün Muzio. Kullanmadım ama öylke okudum ki kullanmış gibi oldum. Kesinlikle Tavsiye Ederim.
  • C100 almak üzereyim. Hafızası arttırılabiliyor. kulaklık kaliteli. 18 saat pil ömrü.
  • bende ikisi arasında kaldım ama c100 alacak gibiyim o biraz daha ağır basıyo
  • e tabi hafıza olarak creative daha iyi
  • http://forum.donanimhaber.com/m_1834677/tm.htm bende bunu tuttum.. gerci 30/12/2004 muzıo jb200 512 mb aldım memnunum ama aklım kaldı cok hafif..kolay gelsin....
  • bence ikisi arasında kaldıysanız muzio alın derim ben.çünkü çok güzel ve de çok kaliteli.c100 çok büyük gibi gözüküyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozgurkosar41

bence ikisi arasında kaldıysanız muzio alın derim ben.çünkü çok güzel ve de çok kaliteli.c100 çok büyük gibi gözüküyor.

yok eline alırsan o kadar da büyük olmadığını görürsün ama fotoğraflarda büyük görünüyo
  • ben sanki c100 alacak gibiyim
  • bencede elnie alınca o kadar büyük değil ama biraz tombiş
  • umarım alırsın dostum güzel alet en büyük artısı hafıza kartı slotu
  • muzio yu tavsiye etmem ses kalitesi kötü sen creativeden şaşma sakın...
  • sen denedin mi muzio yu ne anlamda kötü 90db diye biliyorum
  • ya arkadaşlar muzio kullananlar ne gibi eksileri var söleyebilirmi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.