Şimdi Ara

Sizce Hangisi !!! Muzio VS. Creative (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • aradaki 75 YTL civarındaki farka değeceğini düşünüyor musunuz?
  • ben de mp3 player alacağım zaman baya ciddi araştırma yapmıştım.
    paylaşayım bu topicte...

ilk önce bütün creative modellerinin genel bir sorunu var bence hiç birinin tasarımı gerçekten çekici değil.
    yani ben nasıl ki bir telefon alırken ilk önce güzel gözükmesine dikkat ediyorsam bu konuda da aynı şeye özen gösteririm.
    (tabi kime göre neye göre güzel ?)

ben alırken creative sport u görmemiştim. şimdi inceledim gayet güzel...
    ama tasarım çaısından yine pek başarılı gözükmüyor.

muzio ise tasarım konusunda gerçekten iyi ama ses çıkışı teorik olarak yüksek olsa da beni tatmin etmedi... eski 100 lü mdellerinde olan kablosuz mp3 alma özelliği 200 lü modellirinde yok.

100 modelleri usb 1.1 olduğu için alınmaz...
    200 modellerinin ses çıkış gücü iyi olmadığı için almadım.

peki onu almadın bunu almadın ne aldın ?

vallaha topicte sorulmamış nasıldır diye ama ben i-river ifp890 aldım...
    18mw ses çıkış gücü + benzersiz 3d ses efektleri var.
    ogg çalabiliyor. tasarımı süper. bir de en başarılı yanlarından biri de teorik olarak 40 saat boyunca pili bitmiyor.

ben yaklaşık 30 saat diyorum ama :) her türlü en iyisi i-river bu pil konusunda...

ses kayıt yeteneği benim için çok önemliydi onuda denedim ve en kalitesiz çekiminde bile gayet net ses aldı.

radyo konusunda başarılı ama sorun çıkartabiliyor yürüken (hışırtı)

benim tavsiyem ifp 890 ama pahalı... 200 dolar civarında bir fiyatı olması lazım kdv dahil...
  • creative c100 aldım kullanıyorum ses kalitesi mükemmel ve ses çıkış gücü çok fazla o yüzden sesi çok az açıyorum
    almak isteyenler creative in ses kalitesinden şüphe etmesinler süper bir ürün
  • muzio ları tavsiye etmiyorum...pilleri çabuk bitiriyor....
  • quote:

Orjinalden alıntı: hwllocabbar

muzio ları tavsiye etmiyorum...pilleri çabuk bitiriyor....

bir de sadece bilgisayardan şarj oluyor
  • bir 890 ın çok reklamını yaptım biliyorum ama bir de firmware upgrade i var.
    mesela radyosuna ek özellikler yüklediler. zamanı ayarlayıp radyo kaydı yapabiliyor.

hoparlöre bağladığınızda saatli alarm haline geliyor.

kalem pille çalışıyor :)

bir ssamsung var ondan bahsetmedim hiç.
    o da çok iyi..
  • bu 890 nedir söyleyebilirmisin....ve kaç para....ben alım satım yapuyorum sana müşteri bulurum....
    quote:

Orjinalden alıntı: planewalker

bir 890 ın çok reklamını yaptım biliyorum ama bir de firmware upgrade i var.
    mesela radyosuna ek özellikler yüklediler. zamanı ayarlayıp radyo kaydı yapabiliyor.

hoparlöre bağladığınızda saatli alarm haline geliyor.

kalem pille çalışıyor :)

bir ssamsung var ondan bahsetmedim hiç.
    o da çok iyi..
  • değer al bence muzio.
  • abi her zaman creative bence..disk kapasitesini artırırsın istediğin zaman..sd bellek çünkü
  • creative bencede
  • muzio..
  • ben de muzio jm-200 512mb ile CREATIVE MuVo TX-512MB arasında kaldım....hangisini alayıım sizce??

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=81008&productid=bd29184 -->bu muzio

http://www.eksenbilgisayar.com/if_product_info.php?cPath=29_64&products_id=9407 -->bu creative

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironblood -- 4 Şubat 2005, 21:13:02 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ironblood

ben de muzio jm-200 512mb ile CREATIVE MuVo TX-512MB arasında kaldım....hangisini alayıım sizce??

creative dah iidir
  • +1
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.