Şimdi Ara

Sizce hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Eşim için telefon bakıyorum. Mevcut telefonu ömrünü tamamladı. Aşağıdaki modeller arasında kararsız kaldım. Aralarında donanımsal olarak çok fark yok gibi. Kullanıcı deneyimlerine göre karar vermek istiyorum. Sizce fiyat/performans olarak hangisini tercih etmeliyim.

Tşk

Samsung M30s - M31 (Çift hat)
    Samsung A51 - A50 (Çift - tek hat)
    Samsung A71 - A70 (Çift - tek hat)

Samsun düşünmemin nedeni şebeke üzerinden görüntülü konuşma imkanının olması.

M30s-31 serisi ile A50-51 serisi hemen hemen aynı donanıma sahip. Fiyat olarak M30 serisi daha avantajlı. A70-71 serisi ise bir tık üstte gibi duruyor. Ancak o fiyat farkına değer mi. Bilemedim

• A50 düşünmeyin bence. A51 de M31 varken pek şansı yok gibi. Şöyle söyleyeyim ben M30s kullanıyorum ve memnunum. Tavsiye ederim. Ama M31 çıkıyorken M30s almakta mantıksız olacaktır. Bence kıyaslamanız M30 serileri ile A70 serileri arasında olmalı. A50 veya A51 almak hem fiyat hem donanım anlamında anlamsız olur. A71 çok iyi bir cihaz. Bence alacaksanız ya M31 alin yada A71. Eğer maddi durumunuz iyiyse A71, fiyat/performans odaklı olsun isterseniz M31 almalısınız. Ama tabi M31 in de ne kadar fiyata çıkacağı önemli. Uygun fiyatlı olursa M31 çok iyi bir seçim olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler tavsiyen için. Gayet mantıklı yorumlamışsın. M31 satışa çıkmasını beklemeye karar verdim. Ona göre yol almak mantıklı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.