Şimdi Ara

Sizce en iyi ses sistemi markası hangisi? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
15.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: medicalender

quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

quote:

Orijinalden alıntı: medicalender

Bang & Olufsen tek geçerim

Neden

bugüne kadarki dinlediğim en berrak ses

Anladım tecrübe ısı tecrübeniz arttıkça değişecek buraya yazacaklarınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yu-ma-tu diyorum.

Alkolü fazla kaçırdım bu sefer sanırım.

Ne dersin üstad?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buzdağı

Yu-ma-tu diyorum.

Alkolü fazla kaçırdım bu sefer sanırım.

Ne dersin üstad?

Burdayim ustat nasıl sin

• eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    İş-güç idare etmeye çalışıyoruz. Sen nasılsın?

Arada vakit olunca foruma bakıyorum. Başlığı gördüğüm anda "saçma bir konu" olduğunu hissetmiştim, yanılmamışım. Bu arkadaşlara "hi-fi", "high end" kavramları izah edilirse başlığı kendileri siler herhalde.

Multimedya sistemler ile Harman Kardon, Bang&Olufsen gibi alanı multimedya olmayan markaları aynı listeye sokmak sanırım Ferrari ve Rolls Royce'u kıyaslamak gibi olur. Kulvarlar farklı zira.

Bir de fiyat/performans oranı ve beklenti önemli. Ses sisteminden istediğiniz ne? Bütçeniz ne kadar? Mekanınızın şekli nasıl?

Bunların verisi olmadan bodoslama konuya dalmak saçmadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzdağı -- 21 Mayıs 2014; 13:37:33 >
  • Buzdağı kullanıcısına yanıt
    Ben taa basta yazdım saçma diye ustat.

• Logitech demiştim ama şimdi kararsızım Creative mi yoksa Logitech mi diye. Bence bu ikisi.
  • Ustalar siz söylediniz bizde dedik yarım yamalak bilgilerimizle adamlar hâlâ creative felan diyorlar

• Arkadaşım bir ses sistemim var ses fena dedi baktım vestel müzik diye dinlediği şey gürültü.Dedim benim Center senin sistemden daha pahalı yani bütçe vede bilgi meselesi.

• Kararımı verdim en iyisi Logitech. Usta kim, ne biliyormuşta söylüyormuş.
  • Ses sistemi satan bir mağazaya git ben bir Logitech sistem istiyorum de sonra adamın yüz ifadesini seyret.

• Bangb bung hah ses dinlediğini düşünen veya düşünmeye meyillendirilmiş topluluk sizin gibiler herdaim vardır yanee.neymiş bi kamyon para verince dinlenen şey ses oluyomuş bababba.
    Ama dediklerinizde doğruluk payı var. Bang harman vs bunlar ile logitech farklı sistemler
    Fiyat performans denen bir durum söz konusu ülkemizde logitech derim ben ......

• Ses sistemi satan mağazada logitech dedirtmezler, çünkü korkarlar kendi sattıkları malın ne kadar kötü olduğu anlaşılmasın diye. Forever logitech.

Asıl soru hangi marka daha iyi değil, hangi logitech daha iyi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: altanpsx

Ses sistemi satan mağazada logitech dedirtmezler, çünkü korkarlar kendi sattıkları malın ne kadar kötü olduğu anlaşılmasın diye. Forever logitech.

Adamımsın z 5500 kullanıyorum performansı fiyatını çok kere katlıyoo deyim yerindeyse tokatlıyo diğerlerini.
    Bu arada harman olsun Bang olaun technics vsvs bir sürü zengin sömüren sistemlerden iyi demem ama onlardan çok da aşağı değil fiyatını da göz önüne alırsak.....

• quote:

Orijinalden alıntı: harunyayd

quote:

Orijinalden alıntı: altanpsx

Ses sistemi satan mağazada logitech dedirtmezler, çünkü korkarlar kendi sattıkları malın ne kadar kötü olduğu anlaşılmasın diye. Forever logitech.

Adamımsın z 5500 kullanıyorum performansı fiyatını çok kere katlıyoo deyim yerindeyse tokatlıyo diğerlerini.
    Bu arada harman olsun Bang olaun technics vsvs bir sürü zengin sömüren sistemlerden iyi demem ama onlardan çok da aşağı değil fiyatını da göz önüne alırsak.....

Evet evet zengin sömüren sistemleri bende sevmiyorum bende z5500 alicam tek hedefim o

• Gördüğüm en saçma anket desem yyanlış olmaz . Logitevhle pkonseri birer yi kkıyaslayarak kadar bilgisizdun belliki

• Şaka gibi bir konu, şaka gibi cevaplar
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraptorx

Şaka gibi bir konu, şaka gibi cevaplar

Soru yanlis ken cevaplar nasıl dogru olsun eğleniyoruz bos ver

• Bende onu diyorum zaten...
  • Ben tekrar Creative e doğru kayıyorum, pc den mp3 adrenaline dinliyorum, bir bass vuruyor masadaki sürahi devrildi. Temizlerken canım çıktı, kafama birde masada duran bardak düştü ama Creative daha iyi sanki. Offfffff bende çok kararsızım sizce logitech mi creative mi ?
  • Yanlış soru forum içinde doğru yolu buldu eğlenen ahali
    Maksat forummu? Evet ! takıl gitsin yahuu

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.