Şimdi Ara

SİZCE EN İYİ POKEMON HANGİSİ VE HANGİ SALDIRISI YAZMADAN GEÇMEYİN:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARTKLAR SİZCE EN İİ POKEMON VE HANGİ SALDIRI İİ DR

• sableye
  • Bence s mewto en iyi vuruşta hidden power

• bncede gengar acid armor
  • regirock
  • bu böyle açılan kaçıncı konu en güçlü pokemon diye bişi yoktur türlerine göre güçlüler vardır mesela regirock dediniz karşısına koy bi blastoise nolacak görürsün bu bi örnekti daha bir çok örnek var türlerine göre en güçlü pokemonları pokemoncrater rehberinde bulabilirsiniz
  • DEOXY ANCİENT POWER
  • quote:

Orjinalden alıntı: alerji

bu böyle açılan kaçıncı konu en güçlü pokemon diye bişi yoktur türlerine göre güçlüler vardır mesela regirock dediniz karşısına koy bi blastoise nolacak görürsün bu bi örnekti daha bir çok örnek var türlerine göre en güçlü pokemonları pokemoncrater rehberinde bulabilirsiniz

haklı +1
  • quote:

bu böyle açılan kaçıncı konu en güçlü pokemon diye bişi yoktur türlerine göre güçlüler vardır mesela regirock dediniz karşısına koy bi blastoise nolacak görürsün bu bi örnekti daha bir çok örnek var türlerine göre en güçlü pokemonları pokemoncrater rehberinde bulabilirsiniz

Bence Dark Aggron

Ve G.Suicune

• quote:

Orjinalden alıntı: pckesfeden

quote:

haklı +1

+100 diyorum
  • s deoxy
  • ben ce hepsı guzel
  • quote:

Orjinalden alıntı: sweetemre

quote:

Orjinalden alıntı: pckesfeden

quote:

haklı +1

+100 diyorum

+sonsuz diyorum walla ya forum kirliliği başka bişi diil sadece forum kirliliği

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.