Şimdi Ara

SİZCE DEĞİŞİM SEBEBİ Mİ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Telefonuma kullandığım kılıfın arka yüzünde elma logosunun olduğu yer yuvarlak bir şekilde açıktı ve bu açıklık güneşten dolayı renk değiştirmiş durumda. Resimde dikkatli bakarsanız durumu görebilirsiniz.Sizce bu renk değişikliği değişim sebebi midir?

SİZCE DEĞİŞİM SEBEBİ Mİ?

• kullanıma engel değilse değiştirmezler,ayrıca kullanıcı hatasına girer
  • telefonun kasasının güneşte renk değiştirip solması bana çok garip geldi! Kullanıcı hatası olarak değerlendirmek sizce haksızlık olmaz mı?
  • Kaliteli kılıf kullanmış olsaydın böyle bir sorunla karşılaşmazdın. Tamamen kılıf seçiminden kaynaklanıyor bu durum. Değiştirmezler, daha önce forum içerisinde konular açıldı ve hepsi kullanıcı hatası olarak geri döndü. Geçmiş olsun.
  • Apple store'a götürmediğin sürece değişim imkansıza yakın.
  • apple store'a götürse de değişim imkansız
  • Apple store a götürürse şansını denemiş olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple store'a götürüp şansını dene
  • Şu konuyu okuyunca aynı tarz olan kılıfımdan direk çıkardım telefonu. Yaklaşık 2 haftadır kılıfta durmasına karşın hafiften renk farklı gibi geldi. Allahtan bir kaç defa silince geçti. Kılıfın markası ne olursa olsun o şekil açıklık olan bir kılıfta bunun olacağı aşikar. Hocam İphone SE için kaliteli diyebileceğiniz kılıf nedir? Öyle incecik olsun gibi dertlerim yok darbeye dayanıklı ama tank taşıyormuşum gibi de olmasın :) Bunu sormamın sebebi şu an taktığım kılıfta şuhttp://www.hepsiburada.com/logitech-iphone-5-5s-beyaz-gold-kilif-989-000131-p-TELKILLOGIIP5BYZGL sonuçta bunun da görünen yerleri var o zaman bu da aynı şekilde görünen yerlerden renk değiştirebilir. Çok arada kaldım şu an.

• Kılıfın kalitesiyle ne alakası var bunun ? 100 liralık kılıftada 5 liralık kılıftada varsa eğer o delik yine güneş görüp rengi atıcaktı. 100 liralık deliği olan kılıfda perdemi var güneşe çıkınca deliği kapatasın.

• evet arkadaşlar bunun ne kılıfın kaliteli olması ile alakası var nede kullanıcı hatasıyla. bildiğiniz o yuvarlak açıklığın olduğu yer güneşten dolayı solmuş. helede kılıf siyah renk olunca güneşi daha fazla çektiği için bu olay daha çabuk olmuş.Arkasında böyle yuvarlak delik bulunan kılıfları kullanmamanızı tavsiye ederim.Ben ne kadar sildiysem neyle sildiysem o leke geçmedi. Bildiğiniz renk değiştirmiş. Bence app store a götürsem hemen değiştirirler
  • Hangi yarım akıllılar bu kılıfları üretiyorlar ya

• Kesinlikle değil. Ortası açık kılıflardan hep nefret etmişimdir. Hem bu güneş yanığı sebebiyle, hem de elmayı direk karşı tarafın gözüne sokması sebebiyle. Görgüsüzce geliyor bana. Ben de iPhone kullanıyorum ama hiç de hava atma, elmayı başkasının gözüne sokma gibi bir amacım olmadı. Şu anda 5s kullanıyorum, kullandığım kılıf da cihazın her noktasını saran, çift katmanlı taş gibi bi kılıf. Amacım cihazın sağlam kalması, zarar görmemesi.

Konu sahibi, geçmiş olsun. Maalesef değişime almazlar. Kullanıcı hatası olarak döner size. Tam saran kılıf bulmaya bakın. Şeffaf kılıflar da sararınca çok çirkin görünüyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sattıkları telefondan sorumlular, delikli telefon kılıflarından onun oluşturacağı lekelerden değil. Cok istiyorsan ücretli değişim yaparlar, ücretsiz imkansız.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.