Şimdi Ara

Sizce bu kadar fark vermeye değer mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba... Öncelikle konuyu inşaAllah doğru yere açmışımdır :)

Sizlerin tavsiyelerine ihtiyacım var. Bu tip konularda DonanımHaber üyelerinin bilgisi çoktur...
    Sosyal medya için telefon almak istiyorum. Aylardır Honor 8x bekledim oda fiyatı yüzünden hüsrana döndü.
    Facebook, Twitter ve Instagram kullanacağım o kadar. YouTube, WhatsApp gibi standart şeylerde olacak elbet.
    Kesinlikle oyun oynamam. Resim video eh işte... Kullanım amacım bu olacak. Ucuz olmasına özen gösteriyorum...

Şimdiye kadar hiç Mi telefon almadım. Redmi Note 6 Pro gözüme çarptı. İnceledim fena değil. Fakat durum şu ki bu telefonunda 2 versiyonu var.

3Gb/32Gb olan Global kayıtlı model ==> 1.350 lira
    4Gb/64Gb olan Global kayıtlı model ==> 1.600 lira

1 ay değişim, 3 ay donanım ve sınırsız yazılım garantisi de veriyorlar.
    Telefonu İstanbul / Eminön'nden alacağım. Bilen bilir oraları...

Sizlere sorum şu : "Aradaki bu 250 liralık farkı vermeye değer mi?"

• Günümüzde 3 gb lı telefonlar artık giriş seviyesi cihazlar oldu. Günü kurtarır ama ileriye dönük olarak bakarsak sahibini üzebilir. Aradaki 250 tl fark sadece ram degıl fazladan 32 gb hafızayada sahip olacaksın.

Hangi kullanım şekli olursa olsun 4/64 alman senin için cok daha faydalı olur. Uzun senelerce sorunsuz kullanırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Günümüzde 3 gb lı telefonlar artık giriş seviyesi cihazlar oldu. Günü kurtarır ama ileriye dönük olarak bakarsak sahibini üzebilir. Aradaki 250 tl fark sadece ram degıl fazladan 32 gb hafızayada sahip olacaksın.

Hangi kullanım şekli olursa olsun 4/64 alman senin için cok daha faydalı olur. Uzun senelerce sorunsuz kullanırsın.
    32 gb Class 10 kartlar 30 liraya kadar bulunabiliyor. İnşaAllah 1.500e bırakan bir satıcı bulurum :) Yorumunuz için teşekkürler
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Hocam dahili hafızanın yerini tutmaz asla sd kartlar. Ama sana asıl tavsiyem eğer o fiyatlarda zorlanıyorsan , redmi Note 5 ai 4/64 alman olacaktır. Eşime aldım ben harika cihaz. Kağıt üzerinde özellikleri aynı neredeyse. Ve 4/64 ü 1300 TL ye satılıyor.

Yok yinede redmş note 6 pro diyorsan iyice araştır 1500 e bulma ihtimalin var ama senin aklını çelecek başka bir öneride bulunayım.

Mi6x , 4/64 ü 1500 tl ye satılıyor. İşlemci olarak da , Kamera olarak da bu 2 cihazın çok çok önünde. Aklında bulunsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __nikolaus__ -- 10 Kasım 2018; 16:40:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Hocam dahili hafızanın yerini tutmaz asla sd kartlar. Ama sana asıl tavsiyem eğer o fiyatlarda zorlanıyorsan , redmi Note 5 ai 4/64 alman olacaktır. Eşime aldım ben harika cihaz. Kağıt üzerinde özellikleri aynı neredeyse. Ve 4/64 ü 1300 TL ye satılıyor.

Yok yinede redmş note 6 pro diyorsan iyice araştır 1500 e bulma ihtimalin var ama senin aklını çelecek başka bir öneride bulunayım.

Mi6x , 4/64 ü 1500 tl ye satılıyor. İşlemci olarak da , Kamera olarak da bu 2 cihazın çok çok önünde. Aklında bulunsun
    Hadi bakalım kafa oldu 1 milyon
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.