Şimdi Ara

Sizce bu fiyata alınırmı_?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle herkese iyi günler dilerim.Nasipse bi akrabamdan 2011 titanyum model model 1.6 tüplü 45bin küsür kmde fiesta alacam rengi beyaz çokda hoşuma gidiyor fiyat olarak 33binde anlaştık üste 500-600 tllik ufak sıkıntılarını girecem ama işte bi aması var :)
    plakadan sorgulattımda 20bine yakın hasar kaydı çıkıyor hepsi kayıtlı hepsi servisinde orjinal parçayla değişim görmüş ön tampon far (köpeğe çarpmış ) bi kaç değişeni daha var cazip gelen kısmı yürüyeni çok iyi bildiğim araba kmsi düşük Ankara arabası alırsam rahat 8-10 sene binmeyi planlıyorum kafamda deli sorular.

Sizce bu fiyat bu anlattıklarıma rağmen normalmi_?her türlü yoruma açığım fiesta ilk arabam olacak birazda heycanlıyım deneyimli arkadaşların yorumlarını beklemektayim herkese iyi günler dilerim.

• Uzun sure binerim diyorsan ,motor durumuna baktir sonra al gec

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorum için teşekkürler.Motor durumu gayet iyi ortalama günlük 60-70 km yol yaparım uzun süre binmeyi düşünüyorum sadece hasara rağmen 33bin normalmi onun araştırması içindeyim.Akraba olunca pazarlıkda olmadı aramızdaki samimiyetten dönüş olmucak alacam zaten
    fiyat normalmi onun araştırması içindeyim.
  • black_911 B kullanıcısına yanıt
    Hasar kaydi fazla , pazarlik yap , o fiyata daha duzgun arac bulursun ,

• El sıkıştık aldım artık arabayı kış lastikleri sıfır almıştı üzerindeydi onlarıda aldım yalnız yazlıkları takınca takan adam jantlar eğri dedi sıkıntılı dedi 4ünü doğrultmaya 200 istedi bi tık huylandım ama ses çıkarmadım birde arabanın ön konsoldan gelen çıtırtı var sanki kasılıyomuş gibi onun haricinde inşallah bana extra çıkarmazda en az 8-10 sene binerim öyle hayal ediyorum yorumun için ayrıca teşekkür ederim.
  • black_911 B kullanıcısına yanıt
    Takirti tukurtu cizirti cozurtu benim 2014 ford dan da geliyor ,direksiyondan surtme sesi geliyor , artik kafayi takmiyorum , ac muzigi bi tik keyfine bak , ses dinleme , hayirli olsun 10 sene binersin artik

• :))eyvallah abicim dediğin gibi yapacam zaten kendimi dinlediğimde bile sağım solum ağrımaya başlıyo Allah kimseye kaza bela vermesin 2.el birazda nasip işi görelim mevlam neyleye..
  • Aracın şaselerinde sıkıntı yoksa bir şey olmaz. Güle güle bin. Allah kazadan beladan korusun.
  • beratad B kullanıcısına yanıt
    Saolasın bu aralar mesaiyi abarttık çok geç gördüm mesajını Amin cümlemizi korusun Rabbim.Yürüyen gayet şaseleri iyi gibi rahatım biraz agrasif kullanıyorum ama çok keyifli:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.