Şimdi Ara

Sizce aracım neden satılmıyor?Tavsiyeleriniz nelerdir? (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
0
Favori
2.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Vites körüğü çöp torbası gibi görünen bir araca 60bin verilir mi ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • labidu kullanıcısına yanıt
    Temiz arabaya 1-2 bin lira fazla verilir her zaman en iyisini yapmışsınız. Kafanız rahat en azından. Focus çok iyi bir araç. Uzun yıllar kullanılır. Ben focusu sattıktan sonra benim symbole binemedim

• 51.000 liraya biterse ustaya göstermek koşulu ile alabilirim. Hem Sivası görmüş oluruz.
  • Piyasa şişirilmiş fiyatla dolu sizin ilanınız için konuşmuyorum yalnız, 10 yaşında araçlara bile ciddi rakamlar isteniyor. Kazasız araba bulmakta zor bende bu gidişle araba almaktan vazgeçip ev alacağım.
  • hboluk H kullanıcısına yanıt
    İstersen bedava vereyim.hem üzerine yol yemek masrafını da karşılarım

• quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin.

Arkadaşlar merhaba;

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hatasiz-boyasiz-2012-1.6-tdci-focus-sedan-ogretmenden-330564411/detay/

Linkteki araç benim.Uzun yıllar kullanma hevesi ile aldım lakin otomatik araç alma gerekliliği ortaya çıktı.Bu yüzden aracımı satılığa çıkardım.İlana her şeyi açıkça yazdım.Hatta fazlasını da yazdım.Lakin ilanı koyduğumdan beri ne arayan oldu ne soran oldu.Sizce ilandaki yanlış noktalar neler?(İlanın sonundaki arka tamponda boya olabilir ibaresi hariçOnun farkındayım.Emin olmadığım için yine de yazdım.

Bir ikincisi bu aracı satıp SORUNSUZ bir otomatik araç almayı düşünüyorum.Bütçe maks 61000 TL. Dizel-lpg farketmez.Önemli olan düşük kilometrede ve değişensiz C sınıfı bir araç olması.Bir de DSG olmaması

Öneri ve düşüncelerinizi bekliyorum.

Detaylı bilgi telefonda verilir = Galericiyim, alsatçıyım, dolandırıcıyım, araç pert vs vs gibi anlamlar taşıyor bence.

• dtsaykopat kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar söylediği için ilanı kısalttım. Yoksa sayfalar dolusu yazı vardı.

• "Sadece mesajla ulasın. Ben sizi ararım.Numara bırakmanız yeterli."

Yazmışsınız ilana. Şahsen ben uğraşmam mesaj falan atmakla, numarası yazmıyorsa başka ilana bakarım.
  • Siteye üye olmadan araç bakan onlarca insan var. Numaranızı yazmanız gerekli. Biliyorum çok rahatsız eden olacak ama mecbur.

Ayrıca ben aracımı alırken araç baya kirliydi. İçi griden koyu griye dönmüştü. Dedim ben aracı böyle almam alırsam da oto bakım yerine götürürüm iç dış güzelce temizletirim onun da satış fiyatından düşelim dedim. İşte aracı baya beğendik yarısı kadarını düştük aracı öyle almıştık. Gördüğüm kadarıyla sizin araç da koltuklar ve dışı pek iyi durumda değil temizlik bakımından. O nedenle ya siz yaptırın, ya da gelen kişi teklif ederse bence mantıklı bir yaklaşım olur.

Umarım kısa sürece satarsınız iyi günler.
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürle. Aracı iç dış yıkattım.Pasta cila attırdım. Koltukları da yıkadım. Bugün yeni resimlerle yeni bir fiyat ve acıklamayla ilanı açacağım. Cevap yazan herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hüseyin. -- 23 Ağustos 2016; 20:29:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hüseyin.

Para çok hocam burda bakma sen Ankara-İstanbul olsa işim çok daha kolay olur ama malesef çıkamıyorum.Galeriler 56,5 civarı fiyat veriyorlar araca. Plazalar da aynı şekilde.

Ben sivasta dolu Golf aracımı 1 ayda satamadım Ankara'ya geldim pazarlıksız ilk bakan kişi aldı yangından mal kaçırır gibi.
  • dtsaykopat kullanıcısına yanıt
    Biraz da kısmet aslında ama haklısınız burada piyasa biraz agırkanlı. Özellikle bu ffiyat bandında.

• quote:

Orijinalden alıntı: C4_1400

quote:

Orijinalden alıntı: aviregal

dostum geçen hafta b8 passatımı istediği fiyatın 3 bin tl aşşagısına verdim...birdaha araç alırsam en donanımlasını alırım satarken cok zorlandım 1 ay ilan durdu soran 10 kişi hepside cok assagı fıyat verdi dopig yaptırdım üst sıralara yukseldi ilk gelene 3 bin tl aşşasına hemen verdim hala dua ediyorum alana ...şu an 50 bin ustu arac bakanlar çok ama çok seçiçi

İlginç. Passat 1 saatte satılır deniyordu forumda.

dostum bayram sonrası artı darbe olayı çok etkiledi...sebeb olarak bu iki etkende bana vurdu ...sonuçta satıldı ve para güzel bir amaç için kullanıldı ...mutlu son..))

• Araç yıkandı,koltuklar ve taban halısı yıkandı, yeni fotoğraflar çekildi, ilan metni kısaltıldı.Fiyat aşağı çekildi.

Verilen tavsiyelere göre tekrar düzenlendi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-hatasiz-boyasiz-2012-1.6-dizel-focus-sedan-330564411/detay/

Konu kapanabilir.Malum reklam dediniz ya.
  • 1.Şehir Sivas bir çok piyasaya uzak bir yer.
    2.Araç siyah.
    3.En önemlisi KM'ye göre fiyat YÜKSEK.
  • mechengin M kullanıcısına yanıt
    Aracımın fiyatı bundan aşağı düşmez hocam. Her şeyin bir ederi var.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.