Şimdi Ara

Sizce Anlaşmalı Pert Kayıtlı Araba Alınırmı ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
41.549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bende opel corsa var sattıyorum aracın hiç bir prablemi yok araç dazel olup fuldur. son 17,500bırakıyorum aracım gümüş gridir kasko uçgagıt yaparak aracı agır hasarlı gösteriyor. ufak bir hasarı büyüterek yazmış hele birde servisse alacak arkdaş varsa tel:05359770978 aracı istegi yere göster bilir. izmir araç temizdir bakımları itinayla yapılmıştır ev alacagımdan dolayı sattıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35-viking -- 1 Kasım 2012; 14:48:17 >
  • Araca verdiği hasarlar tamirle parça değişimi ile giderilebilecek durumdaki pert aracı uygun fiyata alırım şahsen.clio parasına lagunaya binmeyi tercih ederim.tabii hassas bir konu her türlü görüş olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaslar ben aranızda yeniyim size bir şey danışmak istiyorum 2012 model audi a3 full otomobıl 23 bin km de fakat arac kazalı durumda fiyatı 50-52 bin tl arası sizce alınırmı normal sartlarda kazasız 22 binde bu paket audi a3 minimum 70 bin tl fiyat istiyorlar. Araca burdan bakıp bana tavsiyede bulunmanızı istiyorum :)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-hasarli-araclar-otomobil-2012-a3-1.6-tdi-dizel-s-tronic-vites.cam-tavan-li.23.000-km-de-119513039/detay
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.