Şimdi Ara

Sizce 2013 yılının en iyi maçı hangisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://strawpoll.me/914353/r evet beyler, neden o maçı seçtiğinizi yorumlarla belirtirseniz güzel olur.

Ben Real Madrid maçını seçtim. O maçta bir an bile olsa "biz bu turu geçeriz ulan" diye düşünmeyen Galatasaraylının olduğunu sanmıyorum. Ve tabii Galatasaray'ın bana o heyecanı vermesini özlemişim sanırım.

• Tabiki real madrid.
    O maçı anlatmaya gerek varmı ?
    Yüregim gidiyordu o maçta, eger o gün kazansaydık ve turu geçseydik, ülkede dünya kupası gibi final sevinci olurdu
  • Schalke maçı hafıs..!!
    Bizi çantada keklik görenlerin,
    Kendi evlerinde mort oluşu kadar güzel bi duygu olamaz..!!
    Tişikkirler Cimbom..
  • Varanin topu korkuyla taca atmasi yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CarlBenz kullanıcısına yanıt
    Senin imzanda sanırım o maçta pankart olarak açılmıştı. Çok güzeldi ya!
  • juventus maçı tabi ki.
    1.5 yıldır tüm iç saha maçlarına gittim, en unutulmazı juventus'tu. her bakımdan sıradışı bir maç.
    orduspor, mersin idman yurdu, manchester, real madrid. tüm bu maçlardan çıkarken de bir gurur olmuştu; ancak juventus maçından çıktığımızda yaşadığım haklı gururu bir daha çok zor yaşarım.
  • Kesinlikle Real Madrid maci. O macta yasadigim heyecani hicbir macta yasamadim. Real Madrid takimini 3-0 kazandiklari bir macin rovansinda bir daha o halde goremeyiz.
  • juventus maçı sıradışı ve maddi manevi anlamı olan bir maç
  • 3-2lik rm macinda nabiz 250ye vurmustu benim. O heyecan en yakin zamanda bir daha olur insallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Juventus.

Otel lobisinde pcden mecburi halletmem gereken işlerimi hallediyorum fakat gözlerim maçta,sneijder o golü attı,içimde kıyamet kopuyor,bağıramıyorum,çağıramıyorum.Yanlışlıkla topları yumrukladım acısıyla tatlısıyla unutulmaz oldu benim için.
  • Real Madrid maçı kesinlikle Juve maçı ile ilgili ilginç bir anekdot maçta gol olmadan 3 dk önce uyandım sabahlamıştım
    kalkarkalmaz maçı kaçırdığımı anlayıp heyecanla tvyi açtım 0-0 devam eden maçta 83.dk idi 3 dk sonra gelen gol bn
    çıldırıyodum evde Allah herkese nasib etmez Galatasaraylılığı
  • Şu maçları gördükçe yine şükrettim Galatasaray'lı olduğuma. Hakkaten büyük gurur. Bu sene ki Juventus maçı hakkaten çok enteresan oldu. İş yerinde deliler gibi sevinmiştim. Patron'um bile anlayışla karşıladı.
  • 1. juventus
    2.real madrid
  • Zevk almak diyorsan Schalke. Madrid maçı süperdi ama sonunda yine bir üzüntü oldu. En iyi oynadığımız dersen Kopenhag maçında takıma hayran kalmıştım.
  • Madrid maçında 3. golden sonra üstümü başımı parçalamıştım ama Juventus maçında ki golden sonra çocuğum olsa keserdim
  • bizim maçlardan real,schalke ve juventus maçları 1,lik için kapısır ama tercihim real madrid maçı
    ligdeki maçlarda ise en son oynanan fenerbahçe - besiktas maçı çok iyiydi
  • kesinlikle realmadrid maçı

4 senedir kombineliyim böyle maç izlemedim opel üstteyim her golde 1 sıra ağğaıda izledim insanlar kucak kucağaydı 4 olsaydı o maç loca katına düşecektim ben dahil çevremdeki yaşlı başlı herkez ağladı
  • sırayla Juve Schalke Madrid üçüde inanılmazdı Allahım iyiki GS'liyim
  • madrid maçı schalke maçı juve maçı

AMA ŞUDA VARKİ LİGDEKİ ORDUSPOR MAÇIDA BAŞKAYDI BE ilk yarı 2-0 bitmiş moralim öyle bozukki şampiyonluk gitti havasındayım o goller üstüste gelince çıldırmıştım resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zexial

madrid maçı schalke maçı juve maçı

AMA ŞUDA VARKİ LİGDEKİ ORDUSPOR MAÇIDA BAŞKAYDI BE ilk yarı 2-0 bitmiş moralim öyle bozukki şampiyonluk gitti havasındayım o goller üstüste gelince çıldırmıştım resmen

Bu arada kimse yazmamış ama braga maçıda iyiydi heyecan bakımından
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.