Şimdi Ara

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
6.811
Cevap
98
Favori
292.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TP-Link iyi günler.T1600G-52TS Network Switch almayı düşünüyorum.Aktif 50 kullanıcıdan oluşan,ERP tarz aktif bir yazılım kullanmak istediğim bir yapımız var.Bu modeli alsam bizi idare edermi?Ya da hangi modeli tavsiye edersiniz?
  • TP-Link Türkiye kullanıcısına yanıt
    Firmware Version:
    4.4.8 Build 130502 Rel.61441n
    Hardware Version:
    WA5210G v1 081640EF
  • odisseus kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Kullanmakta olduğunuz bir gateway cihazınız mevcut mu ? Bahsetmiş olduğunuz switch işletmeler için uygun bir üründür fakat gateway(DHCP server) tarafı daha önemlidir.

Saygılarımızla,

TP-Link Türkiye
  • gadget42 G kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

TL-WA5210G model numaralı cihazlar noktadan noktaya sinyal aktarımı yapmaktadır. Bu cihazlardan karşılıklı iki adet konumlandırarak(Bir adet Access Point , bir adet client mod olarak) kullanılması önerilmektedir. Arada herhangi bir sinyal kesici nesne(ağaç,apartman,duvar vb.) bulunması kablosuz sinyal aktarımını engelleyecektir..

Saygılarımızla,

TP-Link Türkiye
    Orneğin Iphone:
    IP: 192.168.1.100
    Subnet mask: 255.255.255.0
    Router: 192.168.1.9
    DNS: Auto (görünmüyor)

Orneğin TV:
    IP: 192.168.1.103
    Subnet mask: 255.255.255.0
    Router: 192.168.1.9
    DNS: Auto (görünmüyor)

Ben cihazlarda manuel olarak routerları: 192.168.1.1 yapınca internete çıkabiliyorum. IP vs diğerleri hep aynı.

İşe yarıyor mu bilmiyorum DNS olarak da 192.168.1.1 ekliyorum.
    merhaba TD-W9970 modemmim var.

hiç kopma, reset atma gibi hataları yok.

ama ulaştığım değerler bunlar. değerlerin yükseltilmesini istediğimde hizmet sağlayıcısı modemin arızalı olduğunu iddia ediyor. bence bozuk değil lütfen yardımcı olur musunuz. SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN
  • esperanza1900 E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Cihazınızın versiyon numarasını tarafımıza paylaşmanızı rica ederiz.

Saygılarımızla,

TP-Link Türkiye
  • merhaba

Firmware Versiyonu:17.12.27.01005

Donanım Versiyonu:TD-W9970 v3 00000001

Seri No:98DED04798E4
  • İlk 6 içinde modem de arıza olursa değişim oluyor mu?
  • esperanza1900 E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Türk telekom tarafından verilen kampanyalı TP-Link marka modem kullanıyorsanız ;TD-W9970v3 Model ürün Kuralkan-Sentim Bilişim aracılığı ile Türk Telekoma üretilen kampanyalı model ürünüdür. Kuralkan-Sentim Bilişim bu modemleri özel olarak TP-Link'e yaptırmaktadır. Satış öncesi, satış sonrası hizmetler, Modemin kullanım hakkı ve servis işlemleri SENTİM BİLİŞİM firmasına aittir. 0850 209 40 40 numarasından veya modemdestek@sitetelekom.com.tr mail adresi üzerinden yazılı olarak irtibata geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,

TP-Link Türkiye
  • thelordof kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Arıza durumunda değişim işlemleri sağlanmaktadır.

Saygılarımızla,

TP-Link Türkiye
    Satın alındıktan 6 ay sonra ki prosedürünüz ne oluyor peki?

Bir de gidiş geliş kargo ücretini siz mi karşılıyorsunuz?
    Merhabalar ,

TP-Link Türkiye garanti kapsamında yalnızca satış kanallarından satın alınan cihazlara destek sağlamaktadır. Kampanyalı ürünler TP-Link'e özel olarak yaptırılmaktadır. Bu ürünler için teknik destek sağlayan firmalar kampanya sahipleri tarafından belirlenmektedir. Kanal üzerinden satın almış olduğunuz cihazların satın alınma tarihinden itibaren 3 yıl garanti süresi bulunmaktadır. Bu süreçte yaşanacak arızalarda garanti kapsamında gerekli teknik destek sağlanmaktadır.

Saygılarımızla,

TP-Link Türkiye
    Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tp-Link modem alınca arızalı modeme denk gelmeyin arkadaşlar. Servis arıza yok deyip geri gönderiyor. Modem servisten gelince baktım sorun yine var. Ekran ss ve videolarıyla sorunu gösterdiğim halde , saatlerce test edip bulamıyorlar.
    Merhabalar,

Testlerimiz sistemsel olarak arıza kriterlerine göre aşamalardan tek tek geçerek kontrol edilmektedir. Test prosedürlerinde sırasıyla herhangi bir arıza ile karşılaşılmasında diğer prosedüre geçilmemektedir.

Saygılarımızla,

TP-Link Türkiye
  • Merhaba,

3 katlı müstakil ev için powerline düşşünüyorum fakan haliyle aynı fazdan geçmiyor. Yplink wpa4420kit modülünü düşünüyorum.

FAz konusunda sıkıntı yaşar mıyım?

@TP-Link Türkiye
  • akiilhan A kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Powerline adaptörlerin birbirleriyle iletişimde olabilmesi için aynı faz üzerinde kullanmanız gerekmektedir. Farklı fazlar üzerinden cihazlar birbirleriyle iletişim sağlayamayacaklardır.

Yapınıza uygun olarak 3'lü Paket Deco Ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.https://www.tp-link.com/tr/home-networking/deco/

Saygılarımızla,

TP-Link Türkiye
    ürün kutularınızın dışında jelatin ambalaj oluyor mu?
    Hepsiburada'dan TL-PA9020KIT aldım, jelatin ambalaj mevcut değildi, kutuyu itina ile açtım, içindeki adaptörün naylonu da açılmıştı, şüphelendim iade talebi oluşturdum.
  • agulec kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada, bunu hep yapıyor. Ürünün kutusunu bile tekrar jelatinliyor ve daha önce iade edilen ürünleri yeni gibi satıyorlar. Hepsiburada'nın fiyat düşürdüğü ürünlerde genellikle böyle oluyor. Ben de daha önce bir powerline kit almıştım. Ürünün kutusu jelatinliydi ama kutuda hiç de yeni havası yoktu. Jelatin dezaten gergin değildi. Powerline adaptörlerin de üzerlerinde jelatinleri yoktu. Hatta adaptörün üzerindeki prize fiş sokup çıkartılırken kaydırılmış ve çizikler oluşmuştu. İade ettim ve bir daha da Hepsiburada'dan elektronik ürün almam. Trendyol da aynı. Bu konuda amazon.com.tr yi tercih ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.