Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN

5.538
Cevap
87
Favori
191.711
Tıklama
Giriş
    3754 Mesaj

Merhabalar,

Sorununuza çözüm olarak RE200 model ürünümüzü kullanabilirsiniz. Aşağıdaki linkten ürünümüzün özelliklerine erişebilirsiniz.

RE200

Saygılarımızla
    |
    |
    fairstars kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba,TP-Link Türkiye,yaklaşık 6 aydır tp-link TD-W9960( modemi sorunsuz kulanıyorum,bir ay önce salondaki tv de kullanmak için tv box aldım,kablosuz internet değeri çok düşük olduğu içinde everest wirelless n300 router i kurdum ve direk tv box a bağladım,ancak tp link modemin bağlı olduğu pc de genelde 70-72 mb hız alırken,router de en fazla 12-13mb hız alıyorum,dolayısıyla kaliteli dizi,film izlemek hayal oluyor,(modem router mesafesi yaklaşık 10mt,arada 3 duvar var) yok mudur bunun bir çözümü? teşekkür ederim.
    TD-W9970-V3 MODEMİM VAR 16.09.30.01005 SÜRÜMÜNDE SİTENİZDE YENİ FİRMWARE VAR AMA YÜKLEME SIRASINDA HATA KODU: 4503 YÜKLENEN DOSYA CİHAZ TARAFINDAN KABUL EDİLMEDİ UYARISI ALIYORUM. KONUYLA İLGİLİ YARDIMINIZI TALEP EDİYORUM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

TD-W9970v3 Model ürün Kuralkan-Sentim Bilişim aracılığı ile Türk Telekoma üretilen kampanyalı model ürünüdür. Kuralkan-Sentim Bilişim bu modemleri özel olarak TP-Link'e yaptırmaktadır. Satış öncesi, satış sonrası hizmetler, Modemin kullanım hakkı ve servis işlemleri SENTİM BİLİŞİM firmasına aittir. 0850 209 40 40 numarasından veya modemdestek@sitetelekom.com.tr mail adresi üzerinden yazılı olarak irtibata geçebilirsiniz.
    |
    |
    DoĞu_KaN kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: eagle35

Merhaba,TP-Link Türkiye,yaklaşık 6 aydır tp-link TD-W9960( modemi sorunsuz kulanıyorum,bir ay önce salondaki tv de kullanmak için tv box aldım,kablosuz internet değeri çok düşük olduğu içinde everest wirelless n300 router i kurdum ve direk tv box a bağladım,ancak tp link modemin bağlı olduğu pc de genelde 70-72 mb hız alırken,router de en fazla 12-13mb hız alıyorum,dolayısıyla kaliteli dizi,film izlemek hayal oluyor,(modem router mesafesi yaklaşık 10mt,arada 3 duvar var) yok mudur bunun bir çözümü? teşekkür ederim.
    Benim soruma da bir el atsanız?
    |
    |
    Merhabalar, Tp-Link W9970 modemini kullanıyorum. Modemi son sürüme güncelledim ancak dili ingilizce. Türkçe dile nasıl geçiş yapabilirim? Maalesef eski sürümün yedeğini almadım türkçe bir sürüm de bulamadım lütfen yardım edin.

Ana modemim holde,

Ben salon için bir ürün arıyorum.arada L şeklinde duvar var yani iki duvar gibi düşünebiliriz.
    Şimdi geleyim sorularıma,
    -Bu ana modemden sinyali kablosuz almak istiyorum
    -Ana modemden alınan kablosuz sinyali alan cihaz üzerinden en az iki telefon kablosuz olarak bağlanacak.
    -Aynı anda ana modemden kablosuz alinan sinyal ile 3 adet ethernet çıkışıyla smart tv, pc ve uydu alıcıya kablolu bağlanarak onlarında İnternete çıkışını sağlamak istiyorum
    (Ana modemden alınan Kablosuz sinyali aynı anda hem kablolu hemde kablosuz dagitabilecek bir cihaza ihtiyacım var)
    Bana bu işi yapabilen ürünlerimizin tamamını listeleyebilir misiniz?
    Teşekkürler

• Yüzbaşı
    438 Mesaj
    neden cevap veren yok anlayamadım.
    |
    |

Merhabalar,

Modeminizin versiyon bilgisini support.tr@tp-link.com mail adresine göndermenizi rica ederiz. (Örnek : "ver:1.x" gibi)
    |
    |
    taktaktakirdama kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar,

Bu konuyu teknik destek departmanımıza yazılı olarak iletmişsiniz. Sizlere talebiniz doğrultusunda Deco ürünleri, Range Extender gibi ürünler önerilmiş; ihtiyacınızı karşılayamayacağını bizlere cevap olarak iletmiş bulunmaktasınız.

Çok portlu kablosuz sinyal tekrarı yapan ürün talebinde bulunmuşsunuz. Sizlere mail üzerinden önerilen TL-WR850N ve TL-WR940N ürünleridir. Bağlantı yapacak client cihaz sayınız çok fazla olduğu için ağ trafiğinden dolayı bu ürünlerin bağlantısında verimli bir bağlantı alamayacağınızın bilgisi sizlere iletilmiştir.
    |
    |
    rockerroll kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhabalar ,

TV Box , Tivibu , Netflix gibi IPTV uygulamaları çok fazla internet bant genişliğini kullandığı için bu tür uygulamalarda hızlı bağlantı transferi olması gerekmektedir. Genellikle menzil genişletici-Range Extender ürünlerinde bu tür uygulamaların kullanımı çok verimli olmuyor.Menzil genişletici ürünler sadece modemin kablosuz kapsama alanını arttırır. Altyapı internet data hızını arttırmazlar. Kablosuz haberleşme olduğu için paket kayıpları yaşanabilmektedir. Modemle TV Box cihazınızın arasına kablo çekme ihtimaliniz bulunmuyorsa önerimiz elektrik hattı üstünden internet taşıyan powerline adaptörlerin kullanılmasıdır.https://www.tp-link.com/tr/home-networking/powerline/ powerline adaptörler ile arada kablo çekilmiş derecesinde performans alabilirsiniz.

Türk Telekom tarafından sağlanan IPTV uygulaması olan Tivibu hizmeti için de Türk Telekom Powerline Adaptörleri müşterilerine önermektedir.
    |
    |
    eagle35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    2135 Mesaj

Merhaba
    Powerline alacağım. Tplink marka düşünüyorum ancak bir çok model var kimisi benzer özellikte ancak şekil farklılıkları var.Biraz kafam karıştı. Aşağıda verdiğim modeller hakkında ne dersiniz hangisi daha günceldir.Teşekkürler.

TL-PA7010P KIT
    TL-PA8030P KIT
    |
    |
    TP-Link Türkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    MSI x370 Gaming Pro Carbon**case:Phankteks P400s Black/White Thermaltake Riing fans**psu:Corsair CX850M**ram:16GB (8*2) Corsair 16 Gb DDR4 2400MHZ**hdd:Samsung 860 Evo 500 GB SSD + Wd Cavier blue 1 tb 7200 rpm 64mb cache**monitor:Viewsonic Vx2757 freesync 75hz**headset:Hyper X Cloud II**

Mobile:Xiaomi Mi A2 Lite 64GB Gold
    Game: PS4 PRO 1 TB BEYAZ
    Wheel:Thrustmaster T300 Ferrari Alcantara
  • Yüzbaşı
    425 Mesaj

TL-PA8030P KIT
    |
    |
    boras06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

Merhabalar ,

TV Box , Tivibu , Netflix gibi IPTV uygulamaları çok fazla internet bant genişliğini kullandığı için bu tür uygulamalarda hızlı bağlantı transferi olması gerekmektedir. Genellikle menzil genişletici-Range Extender ürünlerinde bu tür uygulamaların kullanımı çok verimli olmuyor.Menzil genişletici ürünler sadece modemin kablosuz kapsama alanını arttırır. Altyapı internet data hızını arttırmazlar. Kablosuz haberleşme olduğu için paket kayıpları yaşanabilmektedir. Modemle TV Box cihazınızın arasına kablo çekme ihtimaliniz bulunmuyorsa önerimiz elektrik hattı üstünden internet taşıyan powerline adaptörlerin kullanılmasıdır.https://www.tp-link.com/tr/home-networking/powerline/ powerline adaptörler ile arada kablo çekilmiş derecesinde performans alabilirsiniz.

Türk Telekom tarafından sağlanan IPTV uygulaması olan Tivibu hizmeti için de Türk Telekom Powerline Adaptörleri müşterilerine önermektedir.

Teşekkür ederim,muhtemel alıp deneyeceğim..sonuçlarınıda burada paylaşırım,ihtiyacı olan arkadaşlar için..
    |
    |

• Binbaşı
    1022 Mesaj
    Selam. Dün a101 den tplink TL-wr841n modelini aldım. Bu urun modeme kablo ile bağlı olması şart mi?
    Dün uğraştım biraz kablo ile bağlayınca nete giriyor kaplouu çıkarınca çalışmıyor? Kurulumda mi hara yaptık yoksa kablosuz çalışmıyor mu?

Bana yardımcı olabilecek biri var mi?

|
    |

selamlar,

VR-900 alma arefesindeyim.

VR900 de V1 , V2 .. versiyonları var mı. yoksa tek model mi ??

@TP-Link Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufziya -- 10 Kasım 2019; 13:12:2 >
    |
    |
    Bahsedilenler: TP-Link Türkiye

Merhabalar,

TL-WR841N model numaralı cihazın farklı operasyon modları mevcuttur. Cihazınızın kablosuz internet alıp , kablosuz dağıtım yapmasını istiyorsanızhttps://www.youtube.com/watch?v=rM9tDemSY7Y&feature=youtu.be linkinden Repeater modunda kurulum yapabilirsiniz. Diğer kurulum modlarınahttp://kolaykurulum.net/Products/300Mbps-Kablosuz-N-Router-detail-1038 linkinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

TP-LINK TÜRKİYE
    |
    |
    x_ir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    3754 Mesaj

Merhabalar,

Cihazın en güncel sürümü v3'tür.https://www.tp-link.com/tr/home-networking/dsl-modem-router/archer-vr900/ linkten cihazın teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

TP-LINK TÜRKİYE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TP-Link Türkiye -- 11 Kasım 2019; 9:36:2 >
    |
    |
    yusufziya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
google reklamları
Bey Azura
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.