Şimdi Ara

SİZ SORUN TP-LINK CEVAPLASIN (277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.812
Cevap
98
Favori
292.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhabalar,

Bu konuyu teknik destek departmanımıza yazılı olarak iletmişsiniz. Sizlere talebiniz doğrultusunda Deco ürünleri, Range Extender gibi ürünler önerilmiş; ihtiyacınızı karşılayamayacağını bizlere cevap olarak iletmiş bulunmaktasınız.

Çok portlu kablosuz sinyal tekrarı yapan ürün talebinde bulunmuşsunuz. Sizlere mail üzerinden önerilen TL-WR850N ve TL-WR940N ürünleridir. Bağlantı yapacak client cihaz sayınız çok fazla olduğu için ağ trafiğinden dolayı bu ürünlerin bağlantısında verimli bir bağlantı alamayacağınızın bilgisi sizlere iletilmiştir.
  • eagle35 E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar ,

TV Box , Tivibu , Netflix gibi IPTV uygulamaları çok fazla internet bant genişliğini kullandığı için bu tür uygulamalarda hızlı bağlantı transferi olması gerekmektedir. Genellikle menzil genişletici-Range Extender ürünlerinde bu tür uygulamaların kullanımı çok verimli olmuyor.Menzil genişletici ürünler sadece modemin kablosuz kapsama alanını arttırır. Altyapı internet data hızını arttırmazlar. Kablosuz haberleşme olduğu için paket kayıpları yaşanabilmektedir. Modemle TV Box cihazınızın arasına kablo çekme ihtimaliniz bulunmuyorsa önerimiz elektrik hattı üstünden internet taşıyan powerline adaptörlerin kullanılmasıdır.https://www.tp-link.com/tr/home-networking/powerline/ powerline adaptörler ile arada kablo çekilmiş derecesinde performans alabilirsiniz.

Türk Telekom tarafından sağlanan IPTV uygulaması olan Tivibu hizmeti için de Türk Telekom Powerline Adaptörleri müşterilerine önermektedir.

• TP-Link Türkiye kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Powerline alacağım. Tplink marka düşünüyorum ancak bir çok model var kimisi benzer özellikte ancak şekil farklılıkları var.Biraz kafam karıştı. Aşağıda verdiğim modeller hakkında ne dersiniz hangisi daha günceldir.Teşekkürler.

TL-PA7010P KIT
    TL-PA8030P KIT
  • boras06 kullanıcısına yanıt
    TL-PA8030P KIT
  • quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

Merhabalar ,

TV Box , Tivibu , Netflix gibi IPTV uygulamaları çok fazla internet bant genişliğini kullandığı için bu tür uygulamalarda hızlı bağlantı transferi olması gerekmektedir. Genellikle menzil genişletici-Range Extender ürünlerinde bu tür uygulamaların kullanımı çok verimli olmuyor.Menzil genişletici ürünler sadece modemin kablosuz kapsama alanını arttırır. Altyapı internet data hızını arttırmazlar. Kablosuz haberleşme olduğu için paket kayıpları yaşanabilmektedir. Modemle TV Box cihazınızın arasına kablo çekme ihtimaliniz bulunmuyorsa önerimiz elektrik hattı üstünden internet taşıyan powerline adaptörlerin kullanılmasıdır.https://www.tp-link.com/tr/home-networking/powerline/ powerline adaptörler ile arada kablo çekilmiş derecesinde performans alabilirsiniz.

Türk Telekom tarafından sağlanan IPTV uygulaması olan Tivibu hizmeti için de Türk Telekom Powerline Adaptörleri müşterilerine önermektedir.
    Teşekkür ederim,muhtemel alıp deneyeceğim..sonuçlarınıda burada paylaşırım,ihtiyacı olan arkadaşlar için..

• Selam. Dün a101 den tplink TL-wr841n modelini aldım. Bu urun modeme kablo ile bağlı olması şart mi?
    Dün uğraştım biraz kablo ile bağlayınca nete giriyor kaplouu çıkarınca çalışmıyor? Kurulumda mi hara yaptık yoksa kablosuz çalışmıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana yardımcı olabilecek biri var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar,

VR-900 alma arefesindeyim.

VR900 de V1 , V2 .. versiyonları var mı. yoksa tek model mi ??

@TP-Link Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yusufziya -- 10 Kasım 2019; 13:12:2 >
  • x_ir kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

TL-WR841N model numaralı cihazın farklı operasyon modları mevcuttur. Cihazınızın kablosuz internet alıp , kablosuz dağıtım yapmasını istiyorsanızhttps://www.youtube.com/watch?v=rM9tDemSY7Y&feature=youtu.be linkinden Repeater modunda kurulum yapabilirsiniz. Diğer kurulum modlarınahttp://kolaykurulum.net/Products/300Mbps-Kablosuz-N-Router-detail-1038 linkinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

TP-LINK TÜRKİYE

• yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Cihazın en güncel sürümü v3'tür.https://www.tp-link.com/tr/home-networking/dsl-modem-router/archer-vr900/ linkten cihazın teknik özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,

TP-LINK TÜRKİYE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TP-Link Türkiye -- 11 Kasım 2019; 9:36:2 >
  • Merhaba,
    TL-WN722N V1 usb adaptörünü yıllardır kullanıyorum. Windows 10 kullandığımıdan beri belki belli aralıklar bağlantı kopması yaşıyorum, bazen de bağlı gösterip internet olmasına rağmen internet yok hatası veriyor. Birkaç yıldır bu şekilde kullanıyorum. Bu arada 300 Mbps Universal Range Extender TL-WA850RE bahsettiğim usb adopterle bağlanıyorum. Bir yol gösterirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  • ünsal H. kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

TL-WA850RE model cihazınızı aradan çıkararak , ana modeminizle kablosuz bağlantı kurmayı denediniz mi.

Saygılarımızla,

TP-Link Türkiye
  • quote:

Orijinalden alıntı: TP-Link Türkiye

Merhabalar ,

Evet önerdiğiniz powerline adaptörlerden aldım,tv box başta tanımada zorluk çekse de,reset attıktan sonra tanıdı,normal şartlar altında modem çıkışı 70-72mb olan hız,tv box a gelince 40-60 mb arası bir değere ulaştı (eski hız:12-16 mb) teşekkür ederim benim için faydalı oldu.

• eagle35 E kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Biz teşekkür eder, iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Saygılarımızla,

TP-Link Türkiye
    Merhabalar,

Evet direk ana modeme bağlantı yaptığımda sıkıntı yok. Ama mesafe arasında duvar ve kapılar olduğundan sinyal gücü düşük kopma yok.
    TL-WA850RE Repeater'a cep telefonlarıda bağlı ama bu güne kadar kopma sorunu yaşamadım.

TL-WN722N version 1 için windows 10 güncellemesi yapılır mı?

Teşekkürler.
  • ünsal H. kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

TL-WA850RE cihazınızın WPS özelliğini kapatıp, kablosuz kanal ayarını 11'e sabitlemenizi önermekteyiz.

TL-WN722N v2 ve v3 donanım sürümlerinde Windows 10 işletim sistemi desteği mevcuttur. TL-WN722N v1 2011 yılında üretimi sona ermiştir. Yeni bir güncelleme söz konusu değildir.

Saygılarımızla,

TP-Link Türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TP-Link Türkiye -- 28 Kasım 2019; 13:47:49 >
    Merhaba,
    Öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim.

Modem Kablonetin Netmaster modelilini kullanıyorum kanal ayarlarını en son 9'a getirdimi wps özeliği kapalığı olduğu için herhangi bir değişiklik yapmadım.

TL-WA850RE cihazını manuel kurulumunu ve güncel firewall güncellemesini yaptım.

TL-WN722N v1 cihazım 2 gündür kopma sorunu yaşamadım.

Uzun süreli deneyimlerimi sizinle paylaşacağım.

Teşekkürler.
  • Merhaba, benim bir sorum olacaktı. Evimde tplink Archer C5v fiber modem var ve şirket bilgisayarımı eve getirip Cisco arayüzü üzerinden VPN ile bağlantı kuramiyorum. Activating VPN adapter kısmında takılıyor ve mümkün olmadığını söylüyor. Bu durumu nasıl aşarim? Teşekkürler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, internetimi yeni taşındığım 300m uzaklıktaki internet altyapısı bulunmayan daireme maksimum verimle taşımak için

2 adet TP-Link CPE510 almayı düşünüyorum. Sistem fotodaki gibi çalışacak. A dairemdeki kablonet modemde 2.4Ghz ve B dairemdeki dağıtıcı AP oalrak kullancağım modem de 2.4 Ghz.

Bilmek istediğim konu 2 adet karşılıklı konumlandırlacak 5 Ghz TP-Link CPE510 ile CAT6 kablo aracılığıyla bağlanacak 2.4 cihazlar fotodaki gibi çalışır mı?
    Bilgi verirseniz memnun olurum.

• met.nar kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Archer C5v model ürün Kuralkan-Sentim Bilişim aracılığı ile Türk Telekom'a üretilen kampanyalı model ürünüdür. Kuralkan-Sentim Bilişim bu modemleri özel olarak TP-Link'e yaptırmaktadır. Satış öncesi, satış sonrası hizmetler, Modemin kullanım hakkı ve servis işlemleri SENTİM BİLİŞİM firmasına aittir. 0850 209 40 40 numarasından veya modemdestek@sitetelekom.com.tr mail adresi üzerinden yazılı olarak irtibata geçebilirsiniz.

Saygılarımızla,

TP-Link Türkiye
  • 
Sayfa: önceki 275276277278279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.