Şimdi Ara

Siz olsaydınız hangisini alırdınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 1 ay sonra düğünüm olacak InşAllah. Tv aramaktan başım dönüyor artık. 2 tv arasındayım samsung 48ju6570 ve philips 55pfs8109 ikiside aynı fiyat. Aynı rakama 48 inç 4k kavismi yoksa 55 inç full hd düz tv mi. Siz hangisini tercih ederdiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• DÜZ EKRAN HER ZAMAN DAHA İYİDİR HER AÇIDAN İZLERSİN KAVİSLİDE GÖRÜNTÜ KALİTESİ DÜŞER HER AÇIDAN İZLEYEMESSİN EKRAN YANSIMA OLAYI DAHA YÜKSEK DÜZ EKRANLI TV LERE GÖRE
  • quote:

Orijinalden alıntı: alinza

DÜZ EKRAN HER ZAMAN DAHA İYİDİR HER AÇIDAN İZLERSİN KAVİSLİDE GÖRÜNTÜ KALİTESİ DÜŞER HER AÇIDAN İZLEYEMESSİN EKRAN YANSIMA OLAYI DAHA YÜKSEK DÜZ EKRANLI TV LERE GÖRE

Gezdigim saticilarda tam tersini söyledi kavisde yansıma daha az olur dediler.

• Philips alma.Samsung ve Lgden saşma samsung iyidir iyi tvde :-)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selcuk60 S kullanıcısına yanıt
    Satıcılar tabii ki öyle söyleyecekler. Onlara kulak asıp alışveriş yaparsanız hata yapmış olursunuz açık ve net. Neden diyecekseniz hangi ürünü satmak isterlerse onu önerirler paneli süper renkleri canlı menüsü şöyle falan. Curved tvlere bulaşmayın bence 40-50 inç aralığında. Philips'e de bulaşmayın. Lg ve Samsung'a bakmanızı öneririm.
  • Arkadaslar bu ay icersinde tv almayi planliyorum 2 model arasinda kaldim.
    Sizce arkadaslar 48JU7500 modeli mi yoksa KD49X8305C

Şimdiden yorumlariniz için teşekkürler.

• SONY 49X8305C 4K ANDROİD DAHA İYİDİR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selcuk60

Merhaba arkadaşlar 1 ay sonra düğünüm olacak InşAllah. Tv aramaktan başım dönüyor artık. 2 tv arasındayım samsung 48ju6570 ve philips 55pfs8109 ikiside aynı fiyat. Aynı rakama 48 inç 4k kavismi yoksa 55 inç full hd düz tv mi. Siz hangisini tercih ederdiniz. Şimdiden teşekkür ederim.

Merhaba,
    Philips 48 PFS 8109 veya 55 PFS 8109 modellerini bende almayı düşünüyordum. Ta ki kullanıcı yorumlarını okuyana kadar. Yazılım sıkıntısı , ölü piksel , kapanma ve donma , açılırken yaşanan sıkıntılar vs.. Philips ' in sayfasını aşağıda paylaştım. İncelemeni tavsiye ederim. Forumda da bu model hakkında bir konu açık onu da paylaştım.
    Samsung modeli hakkımda bilgim yok.

http://www.philips.com.tr/c-p/48PFS8109_12/8100-series-guecuenue-androidtmden-alan-4-tarafli-ambilight-ve-perfect-pixel-hd-oezelligine-sahip-sueper-ince-fhd-tv/yorum-ve-oduller

http://forum.donanimhaber.com/m_103062636/mpage_29/tm.htm

quote:

Orijinalden alıntı: akemalg

Evet maalesef problemli bir Tv herşey yolunda gitse bile açma kapanma problemi saç baş yolduracak şeklinde bunun da android den kaynaklandığını düşünüyorum.

48 " sadece Vatan computer getirdiğini biliyorum başka yerde bulamazsın nasıl dersen hiç bir fikrim yok :). Onda da bitmek üzere illa alacağım diyorsan acele et ve nerde kalmışsa ordan biran önce al sende dertliler kervanına katıl :).

• quote:

SONY 49X8305C 4K ANDROİD DAHA İYİDİR

Sony bu modelinde 3D yok ama cokta onemli degil.Merak ettigim ust modelinde bulunan Triluminos Ekran bu tv de ozelligi yok, SD yayinlarda gozle gorulur cok sikinti yasatir mi ?

• yok bi sıkıntı yaratmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerrjo1

Satıcılar tabii ki öyle söyleyecekler. Onlara kulak asıp alışveriş yaparsanız hata yapmış olursunuz açık ve net. Neden diyecekseniz hangi ürünü satmak isterlerse onu önerirler paneli süper renkleri canlı menüsü şöyle falan. Curved tvlere bulaşmayın bence 40-50 inç aralığında. Philips'e de bulaşmayın. Lg ve Samsung'a bakmanızı öneririm.

Curved tvlere bulasmayin derken henüz daha erken mi bu tvler için yoksa performans olarak mı demek istediniz.

• Hocam bence philips e fazla güvenme samsung al başın ağrımasın
  • Bende samsung dan yanayım aslında beyaz eşyamı da samsung aldım. Ancak Curved konusunda kararsızım acaba erken mi curved için düşünüyorum. Sonuçta o paralara üst seviye düz ekran 4k alınabiliyor.
  • Selcuk60 S kullanıcısına yanıt
    Erken değil fakat alacağınız tvnin boyutu ile alakalı. Demek istiyorum ki 48 inç tvde curve olayı olsa olsa anca ızdırap olur size. Hadi diyelim 2, 2,5 mt geriden izlediniz. Görüş açınıza yukarıdaki duvar da girecek tvnin sağı da solu da girecek. Böylelikle curve almanızın hiç bir anlamı olmayacak. Ancak çocuklarınız fayda görür sanıyorum ilerde çizgifilmleri falan tvnin dininden izlerlerse o derinlik hissini yakalarlar. Bence düz ekran birşeyler bakın.
  • Konu uzuyor ama sizce 3.000 TL ye ne almalı.
  • 43W805C VEYA 50W805C SONY BRAVİA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selcuk60

Konu uzuyor ama sizce 3.000 TL ye ne almalı.

Aynı soruyu ben de soracaktım Kasımda düğünüm var inşallah ne almalıyım 2.500-3.000 arasında Fiyat/Performans olarak ne önerirsiniz ? yoksa 3 ay bekleyip düğüne yakın mı alayım vergi falan gelecek diyorlar fiyatlara yansır mı acep ?
  • quote:

43W805C VEYA 50W805C SONY BRAVİA

Ciddi ciddi Sony nin bu modelini önerenler var nette insan düşünmüyor değil 4k fiyatına fhd almak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.