Şimdi Ara

Siz olsaydınız ne yaparsınız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen sene yeni bir daireye taşındık, kredi çekip aldık.

Bir üst dairedeki komşu ya da çocuğu kapıları o kadar hızlı vuruyor ki uykudan fırlıyoruz, sanki odama bomba atılmış gibi oluyor.

Bir üst komşunun tek çocuğu var 4 yaşında. Ya o vuruyor kapıyı ya da karısı.

Annem güzelce söyledi kibar bir şekilde, anneme ses bizden gelimiyor yandan geliyor demiş. Daha sonra apartman yöneticisine durumu anlattım ;ama durum değişmedi.

Kapı vurma sesi sabah 9:00 gibi başlıyor aralıklarla gece 1'e kadar devam ediyor. ( Günde 30-40 kez)

Bu ses işkenceye dönüştü, siz olsaydınız benim yerimde ne yapardınız? Her gün uykudan uyanıyorum.

Not: Karı-koca birbirleriyle konuşmuyor, bir kaç kavgalarını duydum adam kadını tokatladı .Acaba kadın kocasına kızıp kapıyı mı vuruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark-Child -- 25 Ağustos 2022; 11:16:54 >

• Iğrenç bir durum al başına belayı. Şimdi adamla kavga etsen. Sinirlenir karıya çatar. Sıkıntılı durum. Allah yardım etsin. Çocuğu yakalarsan apartman da şöyle güzelce. Oğlum vurma rahatsız oluyoruz diye.
  • Gülüncetipsizolanadam kullanıcısına yanıt

Eyvallah dostum, ben de merdivene çıkıp tencere ile tavana vursam nasıl olur? Belki bize ne kadar ses geldiğini anlarlar?

• Dark-Child kullanıcısına yanıt
    Lgbt limisin hocam. Tencere neden
  • Gülüncetipsizolanadam kullanıcısına yanıt

Ne alaka? Onların yaptığı ses kadar yüksek ses çıksın diye tencere?

• kadın kocasına uyuz o yüzden yapıyor, kiracı değilse o evde durulmaz uygun ev bakın

• Aynı durumu şuan taşındığımız apartmanda yaşıyoruz , 6-7 AYDIR sürekli çocuk sesleri, şiddetli geçimsizlik (kavga,gürültü sesleri) o kadar çok rahatsız oluyorum ki, gece saat1-3-5 farketmiyor çocuk dediğim 4-5 yaşında küçük de değil evde bağırıyor, çağırıyor, kendini yerlere atıyor, top oynuyor annesi babası asla çocuğa bir şey demiyor. Çocuğun ses çıkarmasına bir şey diyemiyorum, çünkü annesi babası sürekli kavga ediyor, en son bir gün öyle bir kavga ettiler ki, bütün apartman toplandık kadının evine gittik kocası açtı kapıyı sorun olmadığını söyledi, kadına şiddet mi uyguluyor, normal sesler değil onlar kavga , gürültü, bağrış, çağrış kadın yükses sesle ağlayarak bağırıyor. Yani bir şey de diyemiyorum artık . Konuşmaya çalıştığında hem eşi hem kendisi sizi tersliyor. İnsancıl bir şekilde yaklaştığında ters tepiyor bizde bütün apartman başa gelen çekilir diyoruz maalesef benim üst katımda oturuyorlar.

• Big Booble kullanıcısına yanıt

Keşke durumumuz olsaydı da müstakil ev alaydık

• ustunuzde yeni evli bir ciftin olmasindan iyidir acaip sesler cikariyorlar yoksa...
  • Ne demişler ev alma komşu al diye
  • Dark-Child kullanıcısına yanıt

Keşke ama bu devirde ev almak çok zor.

• Hocam ben de yurtta kaldım o kapı çarpma iğrenç bir şey bilirim. Normal ses neyse de kapı çarpinca bomba atılmış gibi ses çıkıyor. Bu kapıya da çok zarar veriyor eğer kiracılarsa ev sahibine ulaşıp söyleyin bir şekilde kimse de evine zarar gelsin istemez sonuçta
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.