Şimdi Ara

Siyah kot pantolon alacağım. Marka önerisi istiyorum. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
31
Cevap
1
Favori
9.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar teşekkür ederım hepınızın yorumunu okudum. Levis,lee,wrangler,jack jones oncelıgım bu markalara bakmak olacak. Eger kalıbını ve modelını begenırsem bunlardan birini alıcam ama oncelıgım yıne levis olacak. Tamamen meraktan hıc gıymek nasıp olmadı.

Bu arada arkadaşlar İstanbul cevahır avm ye gıdıcem artık orada hangı markalar varsa bakıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12maymun -- 29 Kasım 2016; 23:51:25 >
  • Geçen hafta Loft marka aldım, likralı düz siyah.

Fiyatı da uygundu. Parasına göre iyi tavsiye ederim. Levis bence gereksiz pahalı ve eski kalitesi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kot alacaksan slim ve likralı olmasını tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkur ederım hepınıze.
  • 2 gün öncehttps://www.mavi.com/james-siyah-kaplamali-amerika-black-jean-pantolon/p/0042418392 bunu aldım efsane pantolon burada pek iyi durmuyor mağazada mankenin üstünde gözüme bu çrptı efsane durdu aldım.
    Mavi al türkiye kazansın kardeşim dicemde zara ve polodan çok giyiniyorum.
  • Tşk. ederım. Mavıyede göz atıcam hocam.
  • Pull&Bear
  • lcw neyinize yetmiyor anlamıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: İTMEN

Pull&Bear

Pull bear kalitesi nasıl hocam normal şekilde bir yıl giyilir mi ve fiyatları nasıl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12maymun

bershka hakkında bende benzer düşünüyorum, kendıme uygun bır sey bulamamıştım. Levis çok mu kalıtesız ? Hep ıcımde kaldı levıs giymek ama bir turlu nasıp olmadı. Mavıye yıne bakarım ama o kadar parayı amvıye verecegıme daha kalıtelı bır markaya vermek ıstıyorum. Açıkçası jack jones ve levıs arasında kalmış durumdayım.

levis batıyodu hocam, biliyosun oda Türkiye'de üretiliyo ama fason mavi kendi üretimini kendi yapıyor Mavi Türkiye dışınada satışlara başladı başarılı bir şekilde büyüyor

Biri bu konuyu maviye atsın reklam parası alıcam
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.