Yüzbaşı
03 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Her şeyi yiyoruz. Yemek ayırt etmeden sağlıklı mı sağlıksız mı demeden yiyoruz. Türk milleti olarak yemek kültürümüz çok geniş. Aşırı yağlı şeyler yiyor hamurişini çok yiyoruz. Sağlığımıza hiç dikkat etmiyoruz. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Şimdi olayı açıklıyorum beyler haksızsam söyleyin lütfen.
1 adet ödenmemiş faturam bulunmaktaydı ve 2.faturam geldi son ödeme tarihi de 20.03.2018.
Sabah kalktığımda bugün (19.03.2018) internet hizmetim kesilmiş ve diğer ayın faturasına güncel fatura bilgilerime bakarak gördüğümde +25 TL hizmet açma/kapama bedeli eklenmiş. 24 saat erken hizmetim kesilmiş ve faturama yansıtılmıştır. Bugün faturayı yatıracaktım zaten ama kesilip faturama ücret eklenmesi beni iyice ayar etti. Şikayet formu oluşturup gönderdim Türktelekoma bakalım.
Vurulan iğnenin adını bilen doktor arkadaşlarımız var mıdır burada? Boğazım sürekli şişiyor ve ağrıyor yılda 6 dan fazla tekrarlanan bir durum. Aldırmayı düşünüyorum ama şu bana vurulan iğne bende bağımlılık yaptı uyuşturucu etkisi gibi. Çözmüş değilim. Vurulan şey beni dünyaya bağlıyor resmen adı nedir bilen var mı bunun?
Her ay 60-65 tl gelen fatura bu ay 91 TL geldi sizce bu ay geçirdiler mi bize?
Arkadaşlar binek otomobil önerilerinizi istiyorum 40 bin tlye kadar. 2.el
https://www.runtastic.com/en/users/4d8c8617-78b2-27c8-9536-c2e749310382/sport-sessions/e76cb090-a92c-456b-9f31-e583a2a0f8aa?sharing_token=59fec2c9ddc30fb0cb893885

Yolda açtım Runtastici ortalama 30 km 3 saatte yol yaptık 2 kişi ile. Sizce nasıl iyi mi? Ben yorulmadım ama arkadaşım yoruldu o yüzden bıraktık.
24 Mgbit hız 35 GB kota AKN sonrası 8Mgbit = 59 TL isteyen varsa devredebilirim.
Böyle saç stili bana yakışıyor mu yoksa daha farklı mı yapmalıyım sizce?

Ve şimdi ki halim böyle;

Sizce ilk resimdeki gibi mi yapmalıyım ben çok yakıştığını düşünüyorum.
İstanbul'da oturuyorum. Eğitiminde iyi olan bir dil kursu önerirmisiniz? Bana faydası olmasını istiyorum boş boş gidip gelmek istemiyorum. Tavsiye&Önerilerinize açığım.
Kamilkoç ile seyehat edeceğim İstanbul'dan Samsuna otobüste zaman geçirmek için ne yapmak gerekir?
Hakkında
Forum İmzası:
Birisine efendim dediğinde onu yüceltmezsin kendini yüceltirsin. Birisine hakaret ettiğinde de karşındakini aşağılamazsın kendini aşağılarsın.

-Edi Karn
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Otomobil
Volkswagen
Operatör
Vodafone
ISS
TTNET
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 9 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.031
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 74.975 (Bu ay: 255)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 390 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.