Şimdi Ara

Siyah arabaya Pasta-Cila Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Siyah renkte olan arabamın rengi solmuş artık. 2 yıldır pasta cila yaptırmıyorum. Dün aksesuarcıda arabaya bişeler yaparken senin arabanın saglam bi pasta cilaya ihtiyacı var dedi.

Mügen cam rüzgarlıklarını değiştirirken pasta yapmak gerekti eskilerinin izi kaldı diye. Adam kaputa geçici olarak 2 dk bile sürmeden bi pasta yaptı araba inanılmaz bi şekilde canlandı.

Adama ne kullandığını soramadım. Adam Zaten kendi de yapmıyor benim zamanım ona yetmez diyor ama yönlendirebilirim seni dedi. Bende makinesini falan alıyım kendim yapıyım diyorum.

Elim yatkındır o tarz işlere. Bana ne almam gerektiğini söleyebilcek deneyimli arkadaşlar varsa çok sevinirim.

• Kendin elle yaparak iyi bir sonuç elde edemezsin bence işinin ehli bi yerde yaptır 100-150 lira birşey tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amadeus_M

Kendin elle yaparak iyi bir sonuç elde edemezsin bence işinin ehli bi yerde yaptır 100-150 lira birşey tutar

Kendim yapabilcegimi düşünüyorum. Herseferinde neden 100-150 veriyim ki ama. Kendim yapa yapa çözerim işi gibime geliyor.
  • gerekli malzemeler oldukça yapamacağınızı zannetmiyorum youtube da bile nasıl atılacağı yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: izmitcarsi

Siyah renkte olan arabamın rengi solmuş artık. 2 yıldır pasta cila yaptırmıyorum. Dün aksesuarcıda arabaya bişeler yaparken senin arabanın saglam bi pasta cilaya ihtiyacı var dedi.

Mügen cam rüzgarlıklarını değiştirirken pasta yapmak gerekti eskilerinin izi kaldı diye. Adam kaputa geçici olarak 2 dk bile sürmeden bi pasta yaptı araba inanılmaz bi şekilde canlandı.

Adama ne kullandığını soramadım. Adam Zaten kendi de yapmıyor benim zamanım ona yetmez diyor ama yönlendirebilirim seni dedi. Bende makinesini falan alıyım kendim yapıyım diyorum.

Elim yatkındır o tarz işlere. Bana ne almam gerektiğini söleyebilcek deneyimli arkadaşlar varsa çok sevinirim.

Hocam bende Gebzedeyim sizde İzmittesiniz sanırım evimin önünde ucuza yapıyorum. Aracınızı tanıyamazsınız 100 tl.

• Zamanın var ise, ilk önce ufak çaplı bir makine al ama öyle çılgınlar gibi dönmesin boyaya zarar verirsin devirli olanlar var onlar güzel, sonra varsa çevrende malzemeleri temin edebileceğin bir yer malzemelerini al, işe koyul ,işi bitir , otur izle

Ben yaptım tam 3 saat hiç gücenmeden ovaladım ve çok iyi vakit geçirdim, sabah geldiğimde arabanın üzerinde yıkanan balkon akıntıları ve toprak parçaları buldum. İnanın cok harika bir histi...

Buradan o işi yapana sesleniyorum senin ben .... neyse

• o işi yapacam kafaya koydum da kaliteli pasta ve cila arıyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.