Şimdi Ara

Siyah Arabanın Toz Derdi!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
23.919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • siyah 'eğer uygulanan aracın çizgileri uygunsa' ve temiz durduğu müddetçe en güzel renktir, siyah aracın parlaması ayrı bir keyiftir ama toz ile de beyaza dönüşmesi sorunsalı yokmu çok beter, gene de alınır valla
  • allyc
  • quote:

Orjinalden alıntı: aLLyC

Siyah Arabanın Toz Derdi!!!

Aynen ya siyah arabanin toz derdi var ama Parlatik cikmak Herseye deger.

Plakan nerde ayyaş

Bu arada araban super , Allah kaza bela vermesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseaz -- 8 Kasım 2006; 20:57:30 >

• quote:

Orjinalden alıntı: ..dEnZeL..

quote:

Plakan nerde ayyaş

• quote:

Orjinalden alıntı: ..dEnZeL..

quote:

Plakan nerde ayyaş

SSssstt... Saolasin Seninkide a3 Yakiyor ortaligi yani.

Plakayi Arkamda kalanlarin avantaji Olarak sakladim. Onlarinda bir ayricaligi olsun degil mi

Allah hic birimize Kaza bela vermesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 9 Kasım 2006; 23:17:45 >

• Gule Gule kullan dostum
  • teşekkür ederim...
    quote:

Orjinalden alıntı: resmonse

quote:

Orjinalden alıntı: kazan2

Siyah böyle maalesef! Ama asaleti için herşeye değer! Benim araba da 6 aylık, deli gibi silip duruyorum. Nerdeyse boyası aşındı :)) Gazyağlı bezle silmek iyi geliyormuş da, bu işe hala başlayamadım. Bugünkü benzincide gazyağı yoktu. Gazyağı ile bir havluyu ıslatıp, kurutacakmışsın. Sonra temizliğin ardından kullanılacak gazyağlı havlu arabayı parlatıyor ve tozlanmayı geciktiriyormuş. Denemek lazım.

Sakın haaa, aman deyim hem de yepyeni araba gaz yağıyla silinir mi hiç. Kısa vadede boya parlak gibi görünür ama uzun vadede boyaya büyük zarar verirsin. Askerdeyken arabaları gaz yağıyla silerdik ki komutana parlak ve temiz gözüksün diye ama bir süre sonra görürdük ki boya matlaşmış, solmuş. Eğer gazyağı iyi gelseydi arabaların kullanım klavuzunda tavsiye edilirdi.

• I liked sapphire black!
  • arabaya en iyi yakışan renktir siyah ve lacivert ama bakım derdi beni de bezdirmişti. lacivert clio mu sattım. çok sevmeme rağmen bir daha siyah ve lacivert arabaya tövbe. birgün arabayı yıkatıp eve gelene kadar toz içinde kaldı ve eşim sen arabayı yıkatmamışmıydın diye sordu. moralim çok bozulmuştu. iki tane aynı marka (biri siyah diğeri de herhangi bir açık renk olsun) arabayı yan yana koyun siyah olan sabki bir üst sınıfmış gibi gelir bana.
  • Beyaz giyme soz olur, siyah giyme toz olur demis eski bir turkumuz...
  • Kullanırken gerçekten çok hoş ama maalesef temizlik en büyük sorun...
  • kırmızı alıyodum son anda siyaha karar verdim ama iyiki siyah almışım
  • Siyah Asil dir ! İyiki bende siyah almışım

• Siyah Golf VI var alalı 2 ay oldu. Çoğunlukla gri duruyor. Komşu hayırlı olsun 2. el mi dedi. Küplere bindim. :)

Yıkadıktan sonra müthiş görünüyor sanki o gün yeni almışım gibi bana heryıkandıktan sonra bu zevki siyah renkten başka kim yaşatabilir :)

Tozlu olarakta çok tutmamakta yarar var mikro çizikler oluşumu açısından....

Ayrıca siyah alınırsa arabanın bakımı daha sık yapılmış olur. Alıp atmazsın bi köşeye yani .. :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.