Şimdi Ara

Sivir'i beğenen tek ben miyim ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Mid metası varken adcye çıkması saçma.İnsanlar bunu eleştiriyor.Jungle bile bu sezonda bot laneden çok daha üstün durumdaydı.

Kardeş hangi sezondan geliyon sen?
    Oynayacak apc bulamadıkları için varus'un, kogmaw'ın ve trisin mid oynadığı bir sezon mu mid metası oluyor?
    3 itemle kritikle seri seri 700 vuran adclerin olduğu bir sezonda mı adcler iş yapmıyor?
    Lulu'nun açık olduğu hemen hemen her maçta alınıp adcyi korumak üzerine midden vazgeçildiği bir dünya kupasının olduğu sezon da mı adcler iş yapmıyor?
  • IraArel kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum, apcler şuan acı çekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Oynanacak apc bulamadıkları için mi yoksa Azir gibi şampiyonlara karşı alternatif olsun diye mi? Kabul et ki bu sezon adcler en düşük performansını gösteriyor bunu değiştiremezsin.Sezon 6da farklı olabilir ama s5 özellikle mid ve ardından top lane metası olarak oynandı.Mid ağırlıklıydı ama zaman zaman top lanede öne çıktı.Yani son 1 aydaki olayları sezon 5 olarak değerlendiremezsin.5.18 gelmese tüm sezonu mid lane domine edecekti de 5.18 geldi de top lanede öne çıktı.Sen s2de mi kaldın? Ayrıca lulu demişsin de Lulu apc yanılmıyorsam? Yani yine asıl işi yapan mid lane şampiyonu oluyor.Bu sezon kabul edin ki işlevsellik ve midde alan kontrolü şampiyonlar çok ağır bastı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 15 Kasım 2015; 6:26:52 >
  • Spam olacak ama bunu söylemeliyim biz s5i bitirmedik mi trollüyor musunuz? Apcler öldü falan s6ya geçtik uyanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 15 Kasım 2015; 6:25:16 >
  • ben beğenmedim daha güzel olabilirdi
  • quote:

Oynanacak apc bulamadıkları için mi yoksa Azir gibi şampiyonlara karşı alternatif olsun diye mi? Kabul et ki bu sezon adcler en düşük performansını gösteriyor bunu değiştiremezsin.Sezon 6da farklı olabilir ama s5 özellikle mid ve ardından top lane metası olarak oynandı.Mid ağırlıklıydı ama zaman zaman top lanede öne çıktı.Yani son 1 aydaki olayları sezon 5 olarak değerlendiremezsin.5.18 gelmese tüm sezonu mid lane domine edecekti de 5.18 geldi de top lanede öne çıktı.Sen s2de mi kaldın? Ayrıca lulu demişsin de Lulu apc yanılmıyorsam? Yani yine asıl işi yapan mid lane şampiyonu oluyor.Bu sezon kabul edin ki işlevsellik ve midde alan kontrolü şampiyonlar çok ağır bastı.

Şaka de birader, trollüyorum de.
    Adclerin normal vuruşlarının apclerin skillerinden fazla vurduğu bir sezona apc sezonu deme.
    Bak ben mide 3 adc yazmışım sen bir tane apc yazmışın.
    Bir de viktor var. Onun da earlysini törpülediler zaten.

Adamlar luluyu milleti teklesin ya da kill alsın diye mi aldılar?
    Adc yi korusun o her türlü oyunu taşır diye mi?
    Apc sezonu olsaydı, apcler başkalarını korumaz, başkaları onu korurdu.

• Ben de beğendim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Yazdığın şampiyonlar adc olarak oynanmadı diyorum apclere karşı alternatif ne demek.Yani o şampiyonu en kolay alt edebilme yöntemi.Lulu'nun asıl amacı zaten adcyi korumak gidip ultiyi kendine basacak hali yok.Top lane metası öne çıkınca da direk top lane herolarına ulti kullanıyor.Yani lulu gidip skillshot herolarına ulti basacak durumda değil.Belki Cass,Azir gibi dps magelere ulti basar ama gidip teklemeye yönelik burst herolarına ulti basmak manasız olur.Kabul edin ki apc sezonuydu bu zorlamaya gerek yok.Bütün yaz zaten mid metası olarak geçti.Boş bahanelere gerek yok.Sadece worldste 1-2 adc öne çıktı diye adc metası falan diyemezsin geç o işleri.Adcler yapması gerekenleri yaptı.Yani ekstra hiçbir katkıları olmadı inkar etmeyin.Bana bu sene Azir kadar öne çıkan 1 tane şampiyon söylesene alternatifi olan koridordan? Kore de her maç oynanan ve direk yaz lcsi başlayınca muhteşem popüler olan Azir kadar öne çıkan 1 tane adc söyleyemezsin.Sivir diyebilirsin ama 2-3 ay anca metası vardı.Fakat Azir'in bu sene metadan düştüğü herhangi bir tarih söylesene? Orianna da buna örnek.Lulu da örnek.Unutmuşum bu arada ezreal bile apc olarak oynandı sen hala adc demeye devam et.Kog yine apc olarak oynandı.Varus sırf Azir'e karşı durabildiği için oynandı.Daha fazla açıklamaya da gerek yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 15 Kasım 2015; 20:01:40 >

• Hayir bende cok severim hanim hanimcik bir kizimizdir arada .... lari olsada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sivir'e çok yakışmış
  • Ben face sayfasını beğenmiştim kostümü ve herosu geldi. Yılbaşında kostüm hediye etmişleri orada da Sivir kostümü geldi. Şimdi yine Sivir kostümü geldi. S:DAadS:
  • quote:

Yazdığın şampiyonlar adc olarak oynanmadı diyorum apclere karşı alternatif ne demek.Yani o şampiyonu en kolay alt edebilme yöntemi.Lulu'nun asıl amacı zaten adcyi korumak gidip ultiyi kendine basacak hali yok.Top lane metası öne çıkınca da direk top lane herolarına ulti kullanıyor.Yani lulu gidip skillshot herolarına ulti basacak durumda değil.Belki Cass,Azir gibi dps magelere ulti basar ama gidip teklemeye yönelik burst herolarına ulti basmak manasız olur.Kabul edin ki apc sezonuydu bu zorlamaya gerek yok.Bütün yaz zaten mid metası olarak geçti.Boş bahanelere gerek yok.Sadece worldste 1-2 adc öne çıktı diye adc metası falan diyemezsin geç o işleri.Adcler yapması gerekenleri yaptı.Yani ekstra hiçbir katkıları olmadı inkar etmeyin.Bana bu sene Azir kadar öne çıkan 1 tane şampiyon söylesene alternatifi olan koridordan? Kore de her maç oynanan ve direk yaz lcsi başlayınca muhteşem popüler olan Azir kadar öne çıkan 1 tane adc söyleyemezsin.Sivir diyebilirsin ama 2-3 ay anca metası vardı.Fakat Azir'in bu sene metadan düştüğü herhangi bir tarih söylesene? Orianna da buna örnek.Lulu da örnek.Unutmuşum bu arada ezreal bile apc olarak oynandı sen hala adc demeye devam et.Kog yine apc olarak oynandı.Varus sırf Azir'e karşı durabildiği için oynandı.Daha fazla açıklamaya da gerek yok.

Adc heroların apc olarak oynanması onların güçlü olduğunun kanıtıdır.
    Ezreal'in ultisi ad kassan bile hayvani damage çıkarır, aynı şekilde kogmaw'ın ki de.

Azir son splitte metadan düşürüldü.
    Orianna dediğin hero oyunun en zor herolarındandır.
    Zordan kastım topun ve hedefin zıt taraftadırlar, top o mesafeyi kapatana kadar rakibi kaçırırsın.
    Ultinin fail olma oranı çok yüksek. Ama oyun ilerledikçe damage'i fazla ona bişey diyemem.

Jinx, kalista ve sivir metadan hiç düşmediler.
    NA'de de tris.

Metadan düşse bile hala çok fazla oynanıyor.Adc herolarının apc olarak oynanabilir de bu yine mid lane metasının kanıtıdır.Yani sonuçta mid lane metası olarak geçti bu sene.Sivir son 5 aydır metada yoktu yaz boyu ve Ekime kadar hiç oynanmadı.Ezreal,Corki ön plandaydı.Sonra onlar gitti Tris sonra da Jinx geldi.Yani hiçbiri tüm sezon boyunca oynanmadı.Yine benim dediğim yere geliyor olay.Asla kalıcı olmadılar.Azir'i metadan oynanmasın diye düşürmeye çalıştılar yine en fazla oynanan oldu ve reworku de bu yüzden getirmeye çalışıyorlar.Yani bu kostümün Sivir'e çıkmasının hiçbir mantığı yok.Mid lane metası bu sezona damga vurmuşken.Adcler bile orta koridorda oynanıyorsa orta koridorun önemi zaten ortada.Mid lane metasının kanıtı da Irelia,Renekton,Nautilus gibi şampiyonların da orta koridorda oynanmaları.İşte bunlar hep stratejiden kaynaklanıyor.Yani sadece adc şampiyonları mid lanede oynandı diye bir durum ortada yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 15 Kasım 2015; 22:16:13 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.