Şimdi Ara

Sivil polis nasıl anlaşılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
12.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sivil polis nasıl anlaşılır arkadaşlar. Burada mağazanın önünde bi simitçi var. Sivil polis olmasından şüpheleniyorum. Bayan ve sürekli bana bakıyor.

• Suç işle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polis kimliğin gözüküyor abi de.bakarsa polistir.ne kimliği ne polisi derse uyanık bi polistir.

• moonwalk yaparak yanına git, sonra yan yatırıp emmeye başla.zebaniye dönüşmezse sivil polistir dönüşürse hiç sivil polis olmamıştır.
  • Simitleri titretmeden tutuyorsa polistir.
  • bayan simitçi sivil olmaz polis değildir o ayrıca sana niye baksın sivil olsa görevi etrafı kesmek onun

hava sıcak kalın giymiyorsa yaklaşıp belinin sağ ve sol tarafına bak silah oradaysa şişkinlik olabilir ayrıca silahın olduğu kısmın paöası diğer paçaya göre kısa olur ayakkabının üstünde duruşundan anlarsın
  • Havalı havalı duruyorlar genelde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardman01

Sivil polis nasıl anlaşılır arkadaşlar. Burada mağazanın önünde bi simitçi var. Sivil polis olmasından şüpheleniyorum. Bayan ve sürekli bana bakıyor.

Telsiz sesinden.

• Yanına git ve gizli bir operasyon için burdayım ben komiser Necat. Sende polissin biliyorum, birazdan terör örgütü DHKP-C nin bir numaralı adamı Muhammed el Mousaf burdan geçiş yapcak ve onu etkisiz hale getircez de. Emredeniz komserim derse polistir, ne diyon sen falan derse değildir.
  • saat kaç de. birazcık bile telaşlansa polisdir. Sonra seni süzse falan biraz vsvs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardman01

Sivil polis nasıl anlaşılır arkadaşlar. Burada mağazanın önünde bi simitçi var. Sivil polis olmasından şüpheleniyorum. Bayan ve sürekli bana bakıyor.

Sen cok yakışıklı olduğun icin de bakıyor olabilir. Biraz pozitif düşün yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.