Şimdi Ara

Sıvı soğutmada AKRİLİK BORU UYGULAMAS I 2 EYLÜL 2013 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
5
Favori
7.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar benim burada anlamadığım bir husus var. boru akrilik sert boru ve kullanılan sıkmalı rakor. nasıl oluyor da sıkmalı rakor akrilik sert boruyu sıkabiliyor anlamadım. :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [juggernaut] -- 2 Eylül 2013; 14:32:33 >
  • konunun başlangıç bölümünde rakorları incelerken nasıl çalıştıklarını farklı türleri de göstererek anlattım.
    benim kullandığım Bitspower rakorlar ve yeni çıkan EK rakorlar sıkmatik gibi çalışmaz. sıkı geçme olarak çalışırlar ağız kısmında yer alan o ringlere..
    fakat primochill rakorlar biraz farklı onlar sıkmatik rakor gibi 2 parçalı ve sıkmatik parçası i o ringi sıkarak sızdırmazlığı sağlıyor.
    başlangıç bölümünü dikkatle okursan cevabı bulacaksın dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arg-ist

konunun başlangıç bölümünde rakorları incelerken nasıl çalıştıklarını farklı türleri de göstererek anlattım.
    benim kullandığım Bitspower rakorlar ve yeni çıkan EK rakorlar sıkmatik gibi çalışmaz. sıkı geçme olarak çalışırlar ağız kısmında yer alan o ringlere..
    fakat primochill rakorlar biraz farklı onlar sıkmatik rakor gibi 2 parçalı ve sıkmatik parçası i o ringi sıkarak sızdırmazlığı sağlıyor.
    başlangıç bölümünü dikkatle okursan cevabı bulacaksın dostum.

hocam ben hala otomatik rakora benzetiyorum bu malzemeyi sanırım birebir görmem lazım
  • sıkmatik rakor olarak değilde,fotodaki otomatik rakor olarak düşün bunları.

Sıvı soğutmada AKRİLİK BORU UYGULAMAS I      2 EYLÜL 2013

otomatik rakorda da hortumum sert olması gerekir bırakmasın diye..
    hatta bir ekleme de yapayım sıkmatik rakorlarda ise yumuşak olması gerekir hortumun, sıkma parçası iyi sıkabilsin diye.. tam tersi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arg-ist -- 3 Eylül 2013; 13:05:57 >
  • ilaveler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arg-ist

sıkmatik rakor olarak değilde,fotodaki otomatik rakor olarak düşün bunları.

Sıvı soğutmada AKRİLİK BORU UYGULAMAS I      2 EYLÜL 2013

otomatik rakorda da hortumum sert olması gerekir bırakmasın diye..

evet aynen öyle diyorum bende

• silindi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.