Şimdi Ara

Sıvı Nitrojen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
5.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben diş hekimi olarak üniversitede doktora programında çalışıyorum. Yaptığımız çalışmada örnekleri incelemeden önce sıvı nitrojenle yapmamız gereken bir aşama var. Ancak gereken miktar çok az olduğu için (150 - 200 ml) medikal tedarikçilerden alma şansımız olmuyor. Ekstrem overclock yapan kişilerden bunu tedarik edebileceğim söylendiğinde son çare olarak sizlere danışmak istedim. Eğer satın alma yolları konusunda beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum.

• overclock cularda o bahsettiğiniz medikal tedarikcilerden alıyor.birde bu veterinerlerde bol miktarda bulnuyor.hayvanları tohumladıkları tankların içi bununla dolu.Eğer veteriner tanıdığınız varsa 100-200 ml temin edebilirsiniz.hatta onlara tohum aldıkları firmalar ücretsiz veriyor.ama nitrojeni taşımak içinde yalıtımlı kaba ihtiyacınız var bardakta yada şişede taşıyamazsınız.
  • sıvı nitrojen çok kararlı bir sıvı mıdır bilmiyorum ama mutlaka bilen bir kişi ile doğru ekipmanla taşınmalıdır diye düşünüyorum.
  • cevaplar için teşekkürler.taşıma kısmı problem değil zaten elimde sıvı azot için özel üretilmiş termos taşıma kabı var
  • Sayın ikotheman Kardesim Sıvı Nitrojeni Ne amaçla Kullanacagını bilmiyorum Ama Overlouck olarak bi amaçla kullanacaksın Şunu Hatırlatırımki Sana Sıvı Nıtrojenın Yoğunlasmasınıda Hesaplaman Lazımki Overlock da sorun yasamaman için oda tahminimce yoğunlastımıydı tehlikeli duruma gelebilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.