Şimdi Ara

Siteme Gönüllü Yazar Arıyorum!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Technovadi sitem için gönüllü yazar arıyorum. Hem kendini geliştirmek hemde kendini tanıtmak isteyen kişiler başvuru yapabilir. Aynı şekilde kendi sitenizi tanıtmak için misafir yazarlıkta yapabilirsiniz :) Siteyi 2015 yılında Lise arkadaşımla kurdum. O tarihten beride açık. Lakin siteye sadece ben yazı girişi yapıyorum. Elimden geldiğince siteye makale, haber, inceleme ve öneri yazıları yazıyorum fakat tek başına yapılacak bir iş değil. Günlük ortalama 300-500 hit alıyor site. Bazen alınan organik hit azalırken bazen artıyor. Bunun nedeni sürekli makale yazamamam (İş,okul vb). Sitenin az çok bir geliri var. 3-3.5 ayda 200 TL falan getiriyor ve aynı zamanda aylık 30 TL gibi bir gideri de var. Bunları göz önünde bulundurarak, başvuru yapan arkadaşlar ile iyi anlaşırsak elimden geldiğince emeklerinin karşılığı vereceğim emin olabilirsiniz. :) Gönüllü dedim diye hiç para vermemezlik olmaz. Son olarak aşağıya bırakacağım linkten başvuru yapabilirsiniz.

TechnoVadi Yeni Ekip Arkadaşları Arıyor!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myscherzo -- 13 Ağustos 2018; 17:10:32 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.