Şimdi Ara

Sitede 228 ama Kagitta 336

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
2.798
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kaydirma yaptigimi zannederek sözel 2 de 228 almişim ama eve kagit geldi hepsi dogru neredeyse 336 puan yaziyor ben tercihimi fln yaptim hep düşük yerler tercih ettim ne yapicam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Yanlışlıka arkadaşınkine falan bakmış olabilir misin ?

Site de halen aynı sonuç mu yazıyor,tekrar bakabilirmisiniz ?

Durum öyle ise ösym bürosuna gidip gerekli bilgileri alın,dilekçe ile yök'e başvurun.Durum oldukça vahim böyle bir durum olduysa.

Geçmiş olsun.

Eğer sitede 228 kağıtta 336 ise bence yüzyılın en büyük skandalı olur.

Hala sitede 228 ise hemen yazıcıdan çıkart.

Ama yok sen puanını yanlış hatırlıyorsan ki öyle birşey olması mümkün değil, ya da yanlışlıkla söz-1 bölümün 336 olmasın
  • zaman kaybetmeden dilekçe yaz ösymye
  • yaw yok sitede 228 gösteriyor kagitta 336 yaziyor hala baktim hala ayni TC lerde ayni isim soy isim de ayni
  • quote:

Orijinalden alıntı: master1400

yaw yok sitede 228 gösteriyor kagitta 336 yaziyor hala baktim hala ayni TC lerde ayni isim soy isim de ayni

dostum p.tesi sabahtan direk ankara ösym ye git birebir görüş derim....sorumluluk onlarda ...sen yazana göre tercih yapmışsın....her türlü hakkını savun...
  • Dostum mümkünse siteden ekran görüntüsü alıp bir de kağıdın fotoğrafını çekip koyabilir misin ? Yardımcı olmak daha da kolaylaşır hem cok merak da ettim.Nasıl böyle bir şey olur ? Geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mumy2121

quote:

Orijinalden alıntı: master1400

yaw yok sitede 228 gösteriyor kagitta 336 yaziyor hala baktim hala ayni TC lerde ayni isim soy isim de ayni

dostum p.tesi sabahtan direk ankara ösym ye git birebir görüş derim....sorumluluk onlarda ...sen yazana göre tercih yapmışsın....her türlü hakkını savun...

haklisin dilekceyle fln olmaz bu iş direk oraya gitmeliyim
  • böyle bir hata olasılıgı cok düsük bence .cünkü arada 1-2 puan farkı yok. eger böyle bişey varssa pazartesi erkenden ankadaki ösym bürosuna git..problem hisedilirse zaten düzeltme yaparlar sanırsam..peki sen kac bekliyodun tam olarka?? banada bekledigimden 5 puan düsük gelmişti..
  • ya baska puan turlerıne bakıyo olma cıdden cok merak ettım bende.bı ss al sıteden bı de kagıdın fotoyu cekıp buraya koy daha rahat konusurz.
  • Mümkünse internet sayfası ekran görüntüsü ve sonuç belgesinin fotografını koyabilir misin
  • aynen ya bende merak ettm..imkanın varsa koyabilirmisin foto?
  • benim anladığım 336 yapabilecek ve 336 bekleyen biriydin, 228 geldi kaydırma yaptığını düşündün. Niye tercih yaptın ki?
  • burası türkiye burda bişe olmaz bence. Ama şöyle bişe var bana gelen belgede fen2 2 boş görünüyor halbuki ben sadece bir boş bırakmıştım.Adım gibi eminim bundan.Farklı yerlerde kpss sonuçlarında da hatalar oldugu söyleniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßerqan

Mümkünse internet sayfası ekran görüntüsü ve sonuç belgesinin fotografını koyabilir misin
  • Bide kaydırma demişsin arada 100 puan üzerinde fark var.Sen nereyi kaydırdın böyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalheadjm

benim anladığım 336 yapabilecek ve 336 bekleyen biriydin, 228 geldi kaydırma yaptığını düşündün. Niye tercih yaptın ki?

benmde aklımdan geçmedi dill hani?
  • Açıkçası ekran görüntüsü+kağıdın resmini görmeden inanmam
  • Evet, ekran ve kâğıt görüntüsünü görmek istiyoruz. Adobe Photoshop işi olmaz umarım. (Adobe Photoshop uzmanıyım.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fiend -- 8 Ağustos 2009; 17:49:13 >
  • harbi heyecanlandım bende..evet kpss de bir cok kişin netleri yanlıs hesablanmıs..boslar yanlıs olarak degerlendirilmiş..baya bir kişi magdur olmus..gecen haber7 ye bir ösym yetkilisi konusmus.. bilindik laflar etmiş.hata olması mümkün degilmişmiş..buara arkadas hala bişey yazmadı .sos1 puanına bakıyor olmasın..
  • yani böyle bişeye inanmak zor.Hani boşlar yanlış olsa türkiyede olagan şeyler ama o kadar puan farklı ve 2 kaynaktan varklı sonuç garip biraz.Sonuçta veri tabanı aynı olması gerekir diye düşünüyorum.Ha şimdi sonuç koyarsın ben yine inanmam.Neden mi? Sitenin kaynak kodları açık.İstedigin gibi oyna localhostta yayınla ss al .
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.