Şimdi Ara

Site üzerinden az emekle para kazanmak mümkün 50 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Öncelikle bu site bir yerden aşina olacağınız eski çiftlikbank gibi değil şimdi ben sizlere bu sitenin mantığını anlatmak istiyorum lütfen konuyu dikkatlice okuyun...

Bu site size başlangıç olarak 1 adet koyun verecek sizler bu koyunu marketten aldığınız besinler ile besleyeceksiniz. Bu koyun beslendiği zaman yemin seviyesine göre size et süt ve tüm verecek. Her verdiğiniz yem koyununuzun açlığını %25 oranında azaltacak ve siz de koyun açlığı bitene kadar bekleyeceksiniz yani yaklaşık 2 saatte bir kontrol etseniz yeterli bir süredir.

Değinmek istediğim diğer konu ise şu

Site herhangi bir şekilde yatırım kabul etmiyor ve herhangi bir şekilde para vermiyorsunuz

Peki bu site parayı nasıl kazanıp da dağıtıyor diyenler olacaktır
    - sitede bulunan reklamlar aslında sitenin geçim kaynağı ve site aylık olarak bunlardan gelir elde ermekte ve siz de bu gelirden yararlanmak için koyun açlıktan ölmemeli.

Oyun internet üzerinden oynanıyor ve aktif üyeler çok yardımsever insanlar bu yüzden rahatlık ile soru sorup cevap alabilirsiniz.

Oyunumuzun ismi FARMİNLA dır

Kayıt ol gerçek para kazan

https://www.farminla.com/signup/8594#.XFtmLxbaOMo.twitter

Burdan katılırsanız bana da destek olmuş olursunuz ayrıca oyunda sağ üst kısımda yardım sekmesi var ve bütün sorular için isabetli cevaplar verilmiş her sorunun cevabı orada mevcut. Çok geçmedi şimdiden 3. Seviye oldum ve her seferinde aldığım puan miktarı fazla aşıyor. İyi oyunlar dilerim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.