Şimdi Ara

Sistemime uygun ekran kartı tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar affınıza sığınarak sistemime uygun 2-3 sene kadar beni idare edecek bir ekran kartı önerisi istiyorum. Yardımcı olursanız memnun olurum. Max. bütçe: 300 TL

Sistem:
    İntel Core i3 3220
    Asus P8B75M-LX
    Gskill RipjawsX DDR3 1600 Mhz (2x8gb dual)
    1 TB WD Caviar Blue
    Xilence XP800 800 watt Güç Kaynağı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _SaVSaTLi_ -- 14 Ocak 2013; 14:31:27 >

• 7850
  • Arkadaşlar belirtmeyi unutmuşum. En az 2 gb düşünüyorum.
  • nVidia AMD fark eder mi?
  • GTX 650 benimde aklımda vardı fakat emin olamıyorum. Mesela BF3, TDU 2 gibi oyunları max ayarlarda 1920*1080 oynayabilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _SaVSaTLi_

GTX 650 benimde aklımda vardı fakat emin olamıyorum. Mesela BF3, TDU 2 gibi oyunları max ayarlarda 1920*1080 oynayabilirmiyim?

vatanın indirimiyle 7850 bak hocam kesinlikle 400liraya felan geliyor sanırım hem istedigin gibi 2 gb hemde f/p oranı cok iyi
  • quote:

GTX 650 benimde aklımda vardı fakat emin olamıyorum. Mesela BF3, TDU 2 gibi oyunları max ayarlarda 1920*1080 oynayabilirmiyim?

Çözünürlüğü 1600 seviyesine çekerseniz oynayabilirsiniz. Ama illa 1900-1024 diyorsanız bütçeyi 400 lira civarına çekip 2gb 7850 almanız lazım.
  • Peki çözünürlüğü 1600 seviyesine çekersek görüntü çok bozulur mu?
  • Arkadaşlar HD7850 2GB olanını alsam sistemimde tam verimli olarak kullanabilirmiyim? Eğer kullanabilirsem hangi marka tavsiye edersiniz?
  • Arkadaşlar Cuma günü sipariş vermeyi düşünüyorum. Lütfen yardımlarınızı esirgemeyin.
  • arkadaşlar merhaba bende mevcut olan ekran kartım Nvidia Geforce 9600-GT,direct x 10,bellek ara birimi 256 bit bu ekran kartımı iyi yoksa resimdekimi ?  Sistemime uygun ekran kartı tavsiyesi?
  • Arkadaşlar HD7850 veya HD7870 almaya karar verdim. Acaba i3 3220 işlemci bu kartlara darboğaz yaparmı?
  • gt640 super bir kart degil 7750 7770 gibi modellere yonelmen daha iyi olacaktir.

i3 3220 7800 serisine darbogaz yapmaz.
  • Herkese teşekkür ederim. Vatan'dan Powercolor HD7850 PCS+ aldım. Hayırlısı olur inşallah
  • quote:

Herkese teşekkür ederim. Vatan'dan Powercolor HD7850 PCS+ aldım. Hayırlısı olur inşallah

İyi bir tercih yapmışsınız hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter

quote:

Herkese teşekkür ederim. Vatan'dan Powercolor HD7850 PCS+ aldım. Hayırlısı olur inşallah

Çok teşekkür ediyorum. Seçmem çok zor oldu

Arkadaşlar kullandığım güç kaynağı Xilence XP800 R3 80+ Bronze. Bu psu hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: carter

quote:

Çok teşekkür ediyorum. Seçmem çok zor oldu

Arkadaşlar kullandığım güç kaynağı Xilence XP800 R3 80+ Bronze. Bu psu hakkında görüşlerinizi alabilirmiyim?

Psu gayet iyi cf bile yapabilirsiniz hocam. Tam bir f/p kartı seçmişsiniz.

• Çok sağolun. gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.