Şimdi Ara

sıstemıme kac watt guc kaynagı gereklı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a arkadaşlar bende 5.12 jbl 1000w 275 rms bas 4 pıoneer 6982 oval kolan bir 5 kanallı edison anfi birde pıoneer 6850 var ban kaç waalt güç kaynağı lazım birde pc güc kaynağı bağlasam olurmu ve kaçtane bağlıyım yardım lütfen

• yokmu bana yardım edicek kimsee
  • 50 amper toparlak hesap yeterli olucaktir.
  • bi sorum daha olucak kardeşş pc güç kaynağı ile çalıştırırsın dediler kaç taneyle çalıştırabilirim acabaa bilginiz varmı???
  • 4 tane net kullanman gerekir. Onun yerine smps adaptör al 40 amperlikten daha iyi...
  • ooo masraflı olucak anlaşılan 29 amper kaldırır diyolar 100 ytl oda pc güç kaynağını ben bedavaya alıcam o iyi olmazmıı 40 amper 180 ytl çok para daha ucuz ne olur sizce şimdiden tşkr ederim
  • En ucuzu psu olur başkada birşey olmaz. En az 4 tane paralellemek gerekir ki bu da yetmeyebilir. Ancak ileride düşürseniz smps bakın sistem büyürse psu idare etmez...
  • tşkr ederim
  • amfi 4x50 1x150 watt rms den toplamda 350 watt rms güç üretiyor desek 350 / 12 = 29 amper yapıyo 3-4 amperde teyp cekse 33 amper minimum 35 amperlik adaptöre ihtiyacın var
  • Teşşekür Ederim
  • Ankaradasan ihtiyacinin bir bölümünü karşilicak kadar. Psu yada adaptör elimde mevcut. Piyasanin yari fiyatina. Geri kalanıda siz piyasadan alırsınız.
  • yok kardeş istanbuldayımda bir sorum olucak bu power supply 700 w olanı kaç amper bilginiz varmıı
  • 500 watt 40 amper olduguna göre düşün.
  • 700 w isw yaklaşık 60 amper olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.