Şimdi Ara

Sistemim yetersizmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s5 sonundan beri oyundayım.genelde aram girerim ama takım savaşlarında yada çok minyon olduğunda acayip kasıyo anlık olarak.bazen 2sn sürüyo ve jhin ile nedense farm yaparken fps daha çok düşüyo acaba sistemim yetersizmi işelemciyi değiştirmeyi düşünüyorum ama genel olarak mı sorun bilmiyorum oyun ayarların hepsi orta sistem şu:
    gigabyte ga-ma-78-gm-s2h
    6gb ddr2 667 mhz ram
    x3 8650 2.3ghz
    hd6570 2gb 128 ekran kartı
    windows 10 64bit
    normal oyun girdim 40-50 fps ama jhin oyununda rakipte kostüm vardı ve oynanmıyodu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aref6 -- 19 Temmuz 2017; 21:46:4 >

• İşlemcin ne ayrıca ddr2 ramler çok eski

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okan855 kullanıcısına yanıt
    bende bişey unuttum diyodum
  • Islemcinin ghzsi lolde cok etki yapıyor. Ben 2ghzden 2.8ghzlik bir işlemciye gectim 20 30 fps artti :D. 2 cekirdekli 3 ghz bir işlemci alirsan rahat oynarsin herhalde. Cunku benim ekran kartin seninkinden kotu ramim 2 gb ama daha iyi fps aliyorum. Ana kartına uyumlu bir islemci bakabilirsin gitti gidiyordan falan 50 tlye max bulurusun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • realexile R kullanıcısına yanıt
    2.3 ghz x3: 6.9ghz

3ghz x2 = 6ghz ben x4 takip denicem 3.2ghz

3.2ghz x4=12.8ghz ☺ tabi ön bellekte önemli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum benim eski bilgisayarım intel core duo 1.8ghz ati radeon 3870 256bit ve 3gb ram ile riftte lowda 50ye yakın fps alıyodum diye hatırlıyorum. aram haritası bilgisayarı daha fazla zorluyor sonradan geldiği için.
  • sistemim senden daha düşük. windows 7 64bit kullanıyorum çok memnunum. sanırım problemin ondandır
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.