Şimdi Ara

SİSTEME VEDA! GOLDZİLLA DAHA SERT GELECEK VE GÖMECEKTİR. RAHAT OLUNUZ (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.426
Cevap
43
Favori
249.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
240 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cruzer* kullanıcısına yanıt
    Karın yerde kalıp vıcık vıcık çamur olanı değil sürekli yağanı ve her yeri pamuk görüntüsüne sokanı makbuldür.
  • Godzilla geldiiii

• Amaç ne anlamadım.Neyse boş konu.
  • Ne güzel kar yağacak diye beklerken yağmurdan sırımsıklam olduk. Gömüleceğiz derken boğuluyorduk az kaldı bitirdin bizi nallart !
  • sanmam ist alçak kesimleri karı unutsun....yağacakta çatılar arabalar tutsa iyi cuma zaten yine ılıyor.....şu an deli gibi rüzgar var oyle çok bir kara etkisi yok bildiğin ham yağmur atıyor...
  • arkadaslar sistem 2 saat sonra istanbula giris yapacak. uydu goruntulerinde cok yogun kar girisi goruluyor. nallart yanilmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerimcem

sanmam ist alçak kesimleri karı unutsun....yağacakta çatılar arabalar tutsa iyi cuma zaten yine ılıyor.....şu an deli gibi rüzgar var oyle çok bir kara etkisi yok bildiğin ham yağmur atıyor...

böyle yorumlar yapmadan önce bi araştırın yahu. Ayıptır.
    adamlar bile 20 inc kar veriyo. yani 50 Cm istanbul için. hala atıp tutuyosunuz.

• KESTANE :(
  • napalım hocam şuan anca bu ilerde yagar belki :D
    şuan hava 2 3 derece erime başlar ama cok ericegini sanmıyorum zaten geceden itibaren - ye inicek
  • acheron34 kullanıcısına yanıt
    ecmwf nin veya gfs sinin kar haritalrının fos oluduğunu cümle alem biliyor içinde onun kky da var.... 2015 kışında tepemizde -16 lar varken 45 cm ne veriyordu ne yağdı koca bir kuru soğuk

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 29 Aralık 2016; 12:37:9 >
  • marketlerde erzak kalmamış az önce bim deydim..adı saçma sapan olan makarna bile kalmamış...bende le cola alıp çıktım camsan karı görüp içerim artık..
  • hala bişey altında kalamdık ?
  • Nallart bey ankarayi cig goturdu vizesine adam gibi calisamadigim sinav ertelendi cok tesekkur ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın tatil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkancanikli

quote:

Orijinalden alıntı: sterilsenfoni

nallart acil güncelleme bekliyoruz, istanbul için öngörülen efsane kastene olmak üzere.
    güneşli mevkiinde çamura gömüldük, kendine kar süsü veren bir yağmur var.

Ya liseli kestane kardeşim adam akşam dedi ikindi başlayacak dedi az oku sonra kestaneleş ya

liseli mi )))
    senin de okumadığın belli, konuyu nallart'ın üslubunu beğendiğimden dolayı okuyorum; bunu daha önce belirtmiştim, sen beni kar tatili bekleyen liseli sandın galiba. Emin ol senden büyüğümdür.

• Şimdi ben yarın stajdayım okullar tatil olurda işe gidicekmiyiz
  • zong ereğli de nasıl durumlar bilgisi olan var mı
  • 2005 efsaneydi şimdiki nesilin bunu görememesi büyük kayıp
  • Yarin Istanbul %1000000000 tatil MGM yarina yogun karli demiş
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.