Şimdi Ara

Sisteme ups önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu aralar elektrik kesintileri cok oluyor gidip geliyor ups almayı düşünüyorum ses sistemine yamaha rx v775 anfi ns 777 var ups alırken herhangi bi ups olurmu watt falan önemlimidir alım koruyucu priz mevcut

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Online çalışan bir model bakmanızı tavsiye ederim. Daha önce tunçmatik lineinteractive bir model kullandım elektrik kesintisinde sistem açılıp kapanıyordu. Apc bu konuda iyidir bütçe sıkıntınız yoksa inceliyebilirsiniz.

• stakanar S kullanıcısına yanıt
    Mevzu online lineinteractive degil

Online ups ona ait evde özel bir oda yoksa kullanamaz siniz çok sesli çalışıyor çünkü

lineinteractive Apc alın keyfinize bakın

• Hocam bende iki tur ups de var gurultuden kastınız fan sesimidir? Bendekileri iki senedir yatırıyorum ama aklımda kalan ikiside gurultuluydu.

• apc nin hangi modeli uyar bana sistemi tv yi baglayacam baska bisey yok 300 tlye var 1000 tlyede var en dusuk modeli iş gorurmu gormezmi

• Amaç sistemi elektrik kesintisinden korusun reset olayı olmasın diyorsanız 650va yeterli. Ama sistemi çalıştırmaya devam edeyim bir saat iki saat enerji yokken kullanabileyim diyorsanız daha ust model 2000va gibi bir modele ihtiyacınız olabilir. Bu sizin sisteminizin çektiği enerjiye bağlı. Benim görüşüm 1000va bir cihaz hem kısa kullanım hem sistemi güvenle kapatmak için yeterli.

• 650va-1000va line interactive yeterlidir amfiyi tvyi baglayacam teserkurler bilgiler icin

• Bence bu tip bir cihazı 2 sebepten dolayı UPS e bağlamayın UPS ler profesyonel ev tipi UPS ler olmadıkça amplifikatör ve hoperlör gibi gücü sabit olmayan yükleri sürmek için tasarlanmazlar dah cok tv bilgisayar monitör sarj cihazı led besleme gibi sabit yüklü cihazları beslemek için kullanılır. ikinci saebebp ise ev tipi sistemlerdeki özellikle line interactive cihazlardaki harmonik olayı seside bozabilir cihazada zarar verebilir.
    yapılacak en güzel sey mümkünse anfınıze ana sigorta panelinden ayrı sıgortalı bır hat cektırısınız kı evdekı dıger cihazlardan ayrırısınız ( amplifikatör cok guclu degılse yapmanıza gerek yoktur) basıt bır regülatör kullnırsınız tuncmatık gıbı fırmalarda bulabılırısnız aynızmanda enerjı korumalı prız alırsınız ıyı bır topraklamayıda sisteme dahıl ettınızmı herhangıbır sorun olmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.