Şimdi Ara

Sistem(Yardımınıza ihtiyacım var)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İntel pentium 4 CPU 1.80GHz,512 MB RAM
    NVIDIA GeForce FX 5500-256 MB/DDR Bus Type:AGP 0x/4x sideband addres..
    ACPI tek işlemcili bilgisayar.

Şimdi bu halde doru düzgün oyun oynayamıyorum aşırı kasıyor çoğu yeni oyunu sizce ne yapmalıyım tavsiyelerinizi bekliyorum.

• yeni bir sistem toplamalısın elindeki sisteme yatırım yapmak artık zarardan başka bir şey olmaz.
  • işlemcini ve ekran kartın değiş en az 512 ram daha al...

Bence pc yi komple değiş
  • ekran kartımı yeni aldım ama
    işlemciyi yükseltip 512 ram daha alsam nasıl olur?
    Bu arada çok teşekkürler cevaplarınız için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaykoCepkiN -- 21 Şubat 2007; 13:18:12 >
  • Hangı oyunları hangı detaylarda ve hangi çozunurlukte oynamak ıstıyorsun?

Eyer yenı oyunlarda full veya orta seviye de oynamak ıstıyosan sistemin onun ıcın çok düsük.Komple sistem değisikligine gıtmen senın ıcın daha faydalı olur...
  • Bu aralar knight online oynuyorum ama çok kasıyo
  • işlemci ve ram terfisi sistemi rahatlatır fakat,3-5 ay içinde yine yetersiz kalmaya başlayacak.
    ekran kartını keşke almasaymışsın.ayrıca oyunlarda çok fazla artısı olmayacak. vga gerçekten yetersiz kalıyor.

şöyle yapabilirsin, şu andaki pc yi satmaya çalış.satabilirsen işlemci ve ram e harcayacağın parayla yeni bir sistem alabilirsin.

ama yok yeni sistem toplayamam diyorsan ve oyun oynamak istiyorsan ekran kartını değiştir. agb 7600 filan. ama bu sefer de işlemcin sıkıntı yaratacak haberin olsun.
  • teşekkürler sağolun.
    Son olarak nası bi işlemci önerirsiniz şuanki sisteme ve fiyat konusunda bilgilendirirseniz aşa yukarı çok sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HaykoCepkiN -- 21 Şubat 2007; 14:15:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HaykoCepkiN

Bu aralar knight online oynuyorum ama çok kasıyo

knight online da kasmanın sebebi %60 internettendir.Benim bile bu sistemde kasıyo ilerleyince filan karakterlerin ismini yazmadan önce kasıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: AltınYumruk

quote:

Orjinalden alıntı: HaykoCepkiN

Bu aralar knight online oynuyorum ama çok kasıyo

knight online da kasmanın sebebi %60 internettendir.Benim bile bu sistemde kasıyo ilerleyince filan karakterlerin ismini yazmadan önce kasıyor.

sendeki sistem de kasıyorsa millet ne yapsınoyun firmaları çıldırdı artık.
  • hayır zaten onu demiyorum internetten zaten.İnternetine göre kasmalar oluyor knight online da.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.