Şimdi Ara

Sistem Upgrade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İmzamdaki sitememi yenileyecem fakat karar veremediğim bi kaç soru var aklımda. Şimdi anakart agp destekli ekran kartı x1600 pro düşünüyorum fakat agp öldü artık diolar ayrıca x 1600 pro nun agp versiyonu 155$+kdv ken pci-ex versiyonu 122$+kdv. Acaba değiştirmişken anakartıda Asus K8N 4E die 754 s pci-ex bi anakartı var 70$+kdv onu mu alayım. Siz olsanız benim yerimde ne yapardınız agp bi kart mı alırıdınız yoksa anakartıda değiştirip pci bi kart mı alırdınız? Bir de 512 ram alıcam bende 512 mb Kingston cl 3 var ben şimdi twinmos 512 mb cl 2,5 alsam bi uymusuzluk olur mu? yoksa illah kingston mı almam lazım?Son soru olarak ta acaba elimdeki anakartı sizce satabilirmiyim alıcı çıkar mı? Yardım edeceklere şimdiden teşekkürler

• kesınlıkle pci-ex al!! agp bıttı artık! 1gb kıngston ram al!! ekran kartı olarakta 1600pro veya x800gto alabılırsın!
  • arkadaşlar başka değerlendirebilecek biri yok mu?
  • Bence kesinlikle PCI-Express e gecis yapmalısın bundan sonrası icin rahat edersin. Bu arada agp kartın daha pahalı olması buyuk ihtimalle artık agp kartların piyasa da kalmamasındandır, bu yuzden fiyatı yukselmistir yoksa agp ekran kartı pcı-ex bir ekran kartından daha hızlı olmamaz. Ramlere gelince bence aynı marka rmaleri kullanman daha mantıklı olur, cunku cok nadir de olsan bazen uyumsuzluk cıkarabiliyorlar, ayrıca kingston cok kalitelidir bence hic dusunme tedirgin de olma Kingston al derim. Elinde kalacak parcalara gelince Kadıkoy de Yazıcıoglu İshanın bir ust sokagında eksen bilgisayardan devam edeceksin, Uranium ve BorsaPazar adlı iki dukkan var buralar senin parcalarını iyi fiyata alabilirler ama sana kesin tavsiyem Pcı-ex e gecmen yonunde olacaktır.
  • Bencede geçiceksen pci-e geçemlisinki harcadığın paraya deysin. Ram olarakta alıcağın yeni board dual channel ram edestek veriyorsa elindeki sat vede aynı cl ye sahip ramler al....
  • 2x512 MTEK twinmons

epox yada dfi nf4 anakart

7600gs
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.