Şimdi Ara

sistem toplayacağım acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam sevgili donanım haber severler ben tüge yakın bir zamanda gerçekten sağlam bir sistem toplamak istiyorum bütçem yok yani allah ne verdiyse :) biraz abarmış olabilirim ama bir oda kurmak istiyorum tamamen oyun ve teknoloji için sadece topladığım kasam 17000 tl civarı tuttu 2 adet gtx780ti intel 4960x işlemci gibisinden parçalar tercih ettim youtube üzerinden video çekmek ve twitchten yayın yapmak ve her oyunu ultrada oynamak istiyorum bunun için bana bir sistem önerebilirmisiniz gerçekten yardım lazım 3 adet 27'' lik asus moniter planladım tamamen teknolojik ir oda için sadece kasa için bunlar onun dışında bir tv bir ps4 gibi hayalimde var ancak render edit programlarından hiç anlamıyorum bu yüzdende youtube işini becerememekten korkuyorum yardım ederseniz bu konuda çok sevinirim ciddi yatırım söz konusu acil cevaplarınızı bekliyorum hatırladığım kadarıyla sistem söyle:

(tüm detaylarıyla değiş şöyl böyle :))

intel core i7 4960x 3.4 ghz işlemci
    512gb ssd
    3tb harddisk
    2 adet (sli) nvidia geforce gtx780ti oc (titan yada 790 olabilir size kalmış)
    3 adet 27'' 1080p monitör
    razer klavye mouse headset vs
    asus rampage ıv anakart

• hmm 790?
  • 3 tane 1080p monitor yerine bir tane 2K monitor alaydın iyiydi ama neyse onun dışında ram yazmamışsın ://

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 790 da olabilir ama slı istiyorum :) henüz almadım sistemi 3 1080p daha iyi gibi geldi çerçevesiz rami unuttum evet burdan yazayım :) 32gb ddr3 1600mhz (4x8)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.