Şimdi Ara

Sistem Toplama Yardım isteği (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
1.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ekran kartını HB'dan da takip edin eğer kesin olarak referans alacaksanız. Vatan'daki son indirimde 2420'ye düşerken, HB'da 2060'a düştü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenberg61 -- 25 Ağustos 2019; 20:22:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yoizhik

Dvd yazıcı haricimi? Dahiliyse o kasaya monte edilebiliyor mu? Önde 5.25 yuvası görünmüyor.
    evet edilmiyor olmadı dvd yuvası olan bişe bakabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Ekran kartını HB'dan da takip edin eğer kesin olarak referans alacaksanız. Vatan'daki son indirimde 2420'ye düşerken, HB'da 2060'a düştü.
    Affınıza sığınarak soruyorum; referans dediğiniz 5700 ilk model olduğu için değil mi? Herkes çift fanlı çıkarsa alınabilir dediği için aklıma geldi.Bunun yerine RTX 2060 lar var ama onlarda tuzlu gibi hocam ne gibi tavsiyede bulunursunuz?
  • AmatsuKami A kullanıcısına yanıt
    Tam olarak anlayamadım. İlk model olduğu için ne değil mi? Öneri de bütçenize ve bilgisayarı nasıl kullanacağınıza bağlı. Eğer indirimleri bekleyecekseniz 2000'e Hepsiburada'dan referans 5700 alınabilir. Veya 3-4 hafta bekleyip fiyatları oturunca farklı soğutuculu 5700 modeli almak daha da iyi olur ama dolar yerinde durmuyor ne yazık ki. İndirimsiz alacaksanız şu fiyatlarıyla 2060 almak yerine Hepsiburada'dan 2400'e referans 5700 alınılabilir. Sesini falan dert ederseniz de Yukko'da yeni üyelik indirimiyle 2800'e Pulse 5700 var. Ben bu fiyattan almazdım ama şu şişmiş fiyatıyla bile aynı fiyatta 2060 almaktan iyidir bence. Eğer 1080p, 60hz monitör kullanacaksanız o fiyatlara çıkmadan 1660ti da alınabilir. Yanlış hatırlamıyorsam indirimlerde 1700-1800lere düşüyor genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenberg61 -- 26 Ağustos 2019; 13:35:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

Tam olarak anlayamadım. İlk model olduğu için ne değil mi? Öneri de bütçenize ve bilgisayarı nasıl kullanacağınıza bağlı. Eğer indirimleri bekleyecekseniz 2000'e Hepsiburada'dan referans 5700 alınabilir. Veya 3-4 hafta bekleyip fiyatları oturunca farklı soğutuculu 5700 modeli almak daha da iyi olur ama dolar yerinde durmuyor ne yazık ki. İndirimsiz alacaksanız şu fiyatlarıyla 2060 almak yerine Hepsiburada'dan 2400'e referans 5700 alınılabilir. Sesini falan dert ederseniz de Yukko'da yeni üyelik indirimiyle 2800'e Pulse 5700 var. Ben bu fiyattan almazdım ama şu şişmiş fiyatıyla bile aynı fiyatta 2060 almaktan iyidir bence. Eğer 1080p, 60hz monitör kullanacaksanız o fiyatlara çıkmadan 1660ti da alınabilir. Yanlış hatırlamıyorsam indirimlerde 1700-1800lere düşüyor genelde.
    Referans model dediğinizi anlamamıştım.Sanırım ilk model olduğundan bahsediyorsunuz.Her neyse düşünceniz benimkiyle aynı çok sevindim.Bende daha iyi bir stok fanla RX 5700ün daha iyi olacağını düşünüyorum.1 kaç hafta daha bekleyebilirim tabiki. İndirimsiz kesinlikle tek parça almayacağım. Hatta bugün Vatan çılgınlık yaptı fiyatı 3k ya yükseltti RX 5700 de. Başka sitelere de bakıyorum arada. Mesela hepsi burada da topladım sistemi az önce 6600+ falan bir fiyat çıktı karşıma,düşünüyorum..
    Monitör konusuna gelince..Şuan elimde 60hz bir monitör var ama kasadan sonra 144hz bir monitör alacağım,orası kesin. Elimdeki kasa sıcaktan ekranın sağını yaktı :)) Onu alana kadarda aktif dönüştürücüyle bağlayacağım. Monitörüm HDMI destekli ama şuanki kasama bağlayamamıştım DVI olarak devam ettim.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.