Şimdi Ara

Sistem tavsiyesi...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ekran kartı haricinde sistem tavsiyesi istiyorum.neden ekran kartı hariç derseniz gtx 660 ti almayı düşünüyorum sırf onu alabilmek için ona özel para ayırdım.herneyse yarın vatanda %25 indirim var.ekran kartını çıkınca geriye 1000 en fazla1100 tllik bir bütçe kalıyor.bana sistem tavsiye edebilir misiniz? anakart olarak asrock z77 extreme 6 düşünüyordum ama vatan bilgisayarda bu kart yok sanırım.ne alabilirim onun yerine.temel parçalar sağlam olsun.yani anakart işlemci gibi parçaları ileride değiştiremeyebilirim.ama bellek harddisk gibi parçaları değiştirebilir ekleme çıkarma yapabilirim.bu arada monitörümde var sadece kasa olarak tavsiye istiyorum.hadi bakalım yardımcu olun şu kardeşinize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cberge -- 28 Eylül 2012; 17:08:51 >

• msi z77 gd55+i5 3570k+corsair vengeance 1600 mhz cl9 ram+seagate 500 gb hdd+zalman z9 kasa+650w +80 psu
    indirim şuan da var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • indirim şu anda var biliyorum hatta ekran kartını sipariş etmiştim fakat sorun çıktı bende mersin şubesini aradım yarın mağazada indirim varmış oradan almayı düşünüyorum.şu anki %25 indirim internet üzerinden sipariş verilirse geçerli oluyor galiba.öneri için teşekkürler.var mı başka önerisi olan arkadaşlar?
  • Bütçe yetiyorsa Vincenzo nun önerdiğini al gayet iyi ama ramler G skill Ripjaws olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Vincenzo-

msi z77 gd55+i5 3570k+corsair vengeance 1600 mhz cl9 ram+seagate 500 gb hdd+zalman z9 kasa+650w +80 psu
    indirim şuan da var

+1 bir tek kasa +psu bir alınabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.