Şimdi Ara

Sistem Tavsiye Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qeza42 -- 18 Ocak 2021; 4:33:38 >

• kasa ile powerı değiştirebiliyorsan yapıştır. 600-800 tl arası avantajın olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: forvet09

kasa ile powerı değiştirebiliyorsan yapıştır. 600-800 tl arası avantajın olabilir.

Kasa ATX 650W 80+Bronz Kasa idare etmez mi sence sorun çıkarır mı?

Full Hd Monitör ile kullanacağım

• parçaları ayrı ayrı alırsanız çok daha ucuza gelecektir, akakçe'ye bakın.

ayrıca o powerın ne olduğu belli değil, dediğim şekilde ayrı ayrı alırsanız artan paraya daha kaliteli power alırsınız

• Ardsul kullanıcısına yanıt

parçalar yazılı ben hesapladım bulamadım daha ucuza varsa parça parça alayım Bu hazır sistem 6 bin ₺ istiyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: qeza42

parçalar yazılı ben hesapladım bulamadım daha ucuza varsa parça parça alayım Bu hazır sistem 6 bin ₺ istiyorlar

https://www.gaming.gen.tr/urun/29445/mantis-5500xt-amd-ryzen-5-3600-asus-dual-rx-5500-xt-oc-8gb-16gb-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar//

sizin alacağınız sistem bu sanırım. ben verdiğiniz linklerdeki fiyatları toplamıştım o yüzden çok pahalı gelmişti. fiyatı iyi ancak dediğim gibi power ile ilgili bir bilgi vermemişler kasa ve powerı çıkarma ya da değiştirme şansınız yok sanırım

• Ardsul kullanıcısına yanıt

Aslında niyetim İntel i5-10400F ve Nvidia 2060 Super almaktı ama ekran kartı bulunmadığı için bu kasaya yöneldim

Değiştirme şansım yok güncelleme yapmadan 4-5 yıl kullanmak istiyorum Kasa markası

Performax Trinity 650W diye geçiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qeza42 -- 18 Ocak 2021; 22:16:23 >
  • Kasa ve psu nedir belli değil, boş kasa mesh panelli + markalı Fsp, Highpower gibi bir ürün alın 600w 80+Bronze yeterli gelir.

Seçtiğin B450 anakart ise gereksiz derece de pahalı.

• LEON-X kullanıcısına yanıt

Hazır sistem parçaları değiştiremiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.