Şimdi Ara

SİRKECİ TASİŞ HP DH-16ABLH-HT2 Lightscribe DVD-RW - 60 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.387
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SİRKECİ TASİŞ HP DH-16ABLH-HT2 Lightscribe DVD-RW - 60 TL . Linkteki ürünün aynısı.

EBAY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siyama_Ronin -- 13 Aralık 2012; 15:32:39 >

• tasişten alınan ürünlerin sağlam olmama ihtimali de mevcut... ayrıca geri iadesi de yok. fırsatı olmadığı kanaatindeyim...
  • bu tasiş nedir nasıl satılan ürünlerin garantisi yok
  • tasiş devletin gümrük pazarıdır,yani gümrükte kalan,çekilmeyen v.b durumlardan dolayı el koyulmuş ürünlerin pazarı....
    elektronik haricinde satılan ürünler bence alınabilir... üstüne basarak söylüyorum elektronik ürün alırken iki kez düşünün daha doğrusu deneme şansınız olmayan ürünler için bunu yapın... iade, prosedür değişmediyse kesinlikle yapılmamaktadır.
  • bende laptop pili almıştım bu tasiş ilerisinde 2 tane daha dükkan var gümrük malı satan oradan almıştım 25 tl ye orjinal batarya buldum malesef şarj tutmuyordu değişimde yapmadılar elimde patladı . Zaten adamlar oradaki malları piyasa fiyatı ile birebir fiyata veriyorlar cazip tarafı pek olmuyor ama bir ara geçekten ucuz ürünlere denk gelmiştim buz dolabı ve ups gibi yolum düştükçe muhakkak uğrarım
  • aslında dışarıdakiler geri alıyoruz diyorlar,demek onlarda sözünün eri değil...
    yine söylediğiniz gibi ara ara bir şeyler gelmiyor değil.
    oradan bir şey alınmak isterseniz paranızın karşılığını beklemeyin. ya tutarsa... elektronik ürünlerden bahsettiğimi yinelemek isterim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.